Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 30 жовтня, 10:30:51

Тарасове перо: Кобзар у вашій оселі

25.03.2015   12:02

В дитячій бібліотеці-філії № 1 відбувся захід з учнями 4 школи в рамках тижня дитячої книги.

Кобзарева година проведена по повісті-казці українського письменника Євгена Білоусова «Тарасове перо», в якій розповідається про дитинство та юність Тараса Шевченка.

В цій книзі введені символи. Це – Чарівне Перо, яке допомагає Тарасику в скрутні хвилини, воно підказує і йде поруч. Та Чорна Хмара – символ тяжкої долі хлопчика-кріпака, яка товаришує з тими, хто злий і жорстокий.

Заздалегідь діти з вчителькою прочитали книгу «Тарасове перо», а бібліотеці на Кобзаревій годині йшла розмова про дитячі роки Тарасика, як про це написано в книзі.

Діти розповідали зміст, відповідали на запитання про дитячі роки українського поета, ділилися спогадами про прочитане.

Книга дітям запам’яталась, в дітей було багато різних вражень. Це книга про Великого Українця Тараса Шевченка, яка допомагає дітям виростити справжніми громадянами України.

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: відбулося засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулося засідання виконавчого комітету 09:21

29 жовтня відбулося чергове засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Чернігів: з 1 листопада рух автотранспорту вулицею Мстиславською від Київської стає одностороннім - у напрямку вул. Шевченка

Чернігів: з 1 листопада рух автотранспорту вулицею Мстиславською від Київської стає одностороннім - у напрямку вул. Шевченка 09:13

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради, сьогодні 29 жовтня, прийняв рішення щодо введення з 1 листопада одностороннього руху транспортних засобів на ділянці дороги вул. Мстиславської від вул. Київської до вул. Шевченка в напрямку останньої.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:56

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 29 жовтня до 8:00 30 жовтня 2020 року.

Протягом 9 місяців Держпродспоживслужба обстежила понад 17560 об'єктів нагляду щодо виконання ними протиепідемічних вимог

Протягом 9 місяців Держпродспоживслужба обстежила понад 17560 об'єктів нагляду щодо виконання ними протиепідемічних вимог 08:40

Фахівці Держпродспоживслужби у сфері санітарного законодавства від початку року виконали значний обсяг роботи для запобігання розповсюдженню гострої респіраторної хвороби COVID-2019, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2.