Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 15 серпня, 08:42:34

До Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва

23.03.2015   07:40Агенцiя

Для формування культурного простору, популяризації, збереження і використання культурних цінностей та для задоволення культурних потреб громадян на Чернігівщині існує мережа закладів культури, працівники яких у березні відмічають своє професійне свято.

manyak

manyak

На кінець 2014 р. в 773 клубних закладах області (з них 91,8% – сільські) культурно-освітню діяльність забезпечували 1,6 тис. працівників (1,1 тис. – у сільській місцевості). Для забезпечення розвитку творчості людини у них діяли 2972 колективи аматорського мистецтва (81% клубних формувань), що нараховували 28,1 тис. учасників.

За рік клубами проведено 91 тис. культурно-масових заходів, у т.ч. 4,2 тис. – вистави та концерти аматорського мистецтва. Відвідали проведені заходи, відповідно, 3623,7 тис. та 651,5 тис. глядачів.

Роботу 731 бібліотеки забезпечували 1,2 тис. працівників, головним завданням яких було задоволення інформаційних, науково-дослідних, освітніх, культурних та інші потреб користувачів. На кінець 2014р. на обслуговуванні в бібліотеках нараховувалося 448,6 тис. користувачів. За рік працівниками бібліотек видано читачам 10821,1 тис. примірників бібліотечного фонду.                      

У середньому одним працівником були обслуговані 363 читачі та видані за рік 8762 примірники.
Кіно- та відеомережа області нараховувала 74 демонстратори фільмів. За рік на кіносеансах побували 45 тис. глядачів, серед яких переважна більшість (96,7%) – міські жителі. Крім того, відеофільми переглянули 5 тис. осіб.
   
Продовжували працювати 4 театри. За рік вистави переглянули 158,9 тис. осіб, у т.ч. 32,7 тис. – під час гастрольних спектаклів поза межами області. Із 409 штатних працівників театрів 182 особи – художній та артистичний персонал.

Останні новини Чернігівщини

Центральна виборча комісія призначила вибори до районних рад

Центральна виборча комісія призначила вибори до районних рад 18:56

Постанову підтримали усі члени Комісії.

День відкритих дверей в онлайн. Чернігівський офіс Програми

День відкритих дверей в онлайн. Чернігівський офіс Програми "U-LEAD" розповів про свою роботу громадам 15:45

«Місцеве самоврядування глибоко укорінене у демократичній ментальності українців, що документально було виражено у Магдебурзькому праві ще 600 років тому. Громади Прилук, Березної та Чернігова, представники яких сьогодні є учасниками нашого заходу, вже тоді були наділені цим правом.

Чернігів: капітальний ремонт дороги на Героїв Чорнобиля фактично завершений

Чернігів: капітальний ремонт дороги на Героїв Чорнобиля фактично завершений 15:35

Капітальний ремонт вулиці Героїв Чорнобиля, які виконувався у два етапи протягом двох років, завершується. Протягом цього тижня тут вкладали верхній шар асфальтного покриття.

Ніжинський міський голова Анатолій Лінник провів особистий прийом громадян

Ніжинський міський голова Анатолій Лінник провів особистий прийом громадян 15:28

Анатолій Лінник провів черговий особистий прийом громадян. Це ще один елемент відкритості влади та здійснення постійного діалогу з громадою.

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков з робочою поїздкою відвідав Чернігівщину

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков з робочою поїздкою відвідав Чернігівщину 15:20

Дмитро Разумков відвідав Національний історико-культурний заповідник «Гетьманська столиця» у місті Батурин, заклад дошкільної освіти № 3 «Дитяча Академія», ТОВ «ПЕТ Технолоджиз» та Чернігівську швейну фабрику «Елегант», Центр підтримки підприємництва, інновацій та стартапів.