Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 листопада, 16:14:25

До Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва

23.03.2015   07:40Агенцiя

Для формування культурного простору, популяризації, збереження і використання культурних цінностей та для задоволення культурних потреб громадян на Чернігівщині існує мережа закладів культури, працівники яких у березні відмічають своє професійне свято.

manyak

manyak

На кінець 2014 р. в 773 клубних закладах області (з них 91,8% – сільські) культурно-освітню діяльність забезпечували 1,6 тис. працівників (1,1 тис. – у сільській місцевості). Для забезпечення розвитку творчості людини у них діяли 2972 колективи аматорського мистецтва (81% клубних формувань), що нараховували 28,1 тис. учасників.

За рік клубами проведено 91 тис. культурно-масових заходів, у т.ч. 4,2 тис. – вистави та концерти аматорського мистецтва. Відвідали проведені заходи, відповідно, 3623,7 тис. та 651,5 тис. глядачів.

Роботу 731 бібліотеки забезпечували 1,2 тис. працівників, головним завданням яких було задоволення інформаційних, науково-дослідних, освітніх, культурних та інші потреб користувачів. На кінець 2014р. на обслуговуванні в бібліотеках нараховувалося 448,6 тис. користувачів. За рік працівниками бібліотек видано читачам 10821,1 тис. примірників бібліотечного фонду.                      

У середньому одним працівником були обслуговані 363 читачі та видані за рік 8762 примірники.
Кіно- та відеомережа області нараховувала 74 демонстратори фільмів. За рік на кіносеансах побували 45 тис. глядачів, серед яких переважна більшість (96,7%) – міські жителі. Крім того, відеофільми переглянули 5 тис. осіб.
   
Продовжували працювати 4 театри. За рік вистави переглянули 158,9 тис. осіб, у т.ч. 32,7 тис. – під час гастрольних спектаклів поза межами області. Із 409 штатних працівників театрів 182 особи – художній та артистичний персонал.

Останні новини Чернігівщини

Про вдосконалення та оптимізацію мережі ЦНАПів на Чернігівщині

Про вдосконалення та оптимізацію мережі ЦНАПів на Чернігівщині 13:20

Реформа децентралізації та адміністративно-територіального устрою передбачає реформування системи надання адміністративних послуг.

Відбулась перша сесія новообраної Корюківської районної ради

Відбулась перша сесія новообраної Корюківської районної ради 13:06

26 листопада відбулась перша сесія новообраної Корюківської районної ради VIII скликання.

Прилуки: триває осіннє прибирання міста

Прилуки: триває осіннє прибирання міста 13:00

Працівники комунальних служб та жителі приватного сектору і багатоповерхівок прибирають опале листя, рештки городництва та обпилюють дерева і кущі.

Ніжин: відбулося засідання позачергової 2 сесії міськради

Ніжин: відбулося засідання позачергової 2 сесії міськради 12:50

27 листопада відбулося засідання позачергової другої сесії міської ради VIIІ скликання під головуванням міського голови Олександра Кодоли.

Школа акторської майстерності НСТДУ

Школа акторської майстерності НСТДУ 12:30

Продовжуючи плідну співпрацю з Національною спілкою театральних діячів України, Чернігівський облмуздрамтеатр ім. Т.Г.Шевченка запропонував використати свої театральні приміщення в якості бази для проведення осінньої школи акторської майстерності НСТДУ.

АНОНСИ ПОДІЙ