Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 листопада, 12:56:21

Музика - це мова душі

21.03.2015   10:35Агенцiя

У Чернігівському інституті імені Героїв Крут МАУП успішно реалізується проект «Музична вітальня». Мета проекту – знайомство з історією походження музичних інструментів та музичними творами різних композиторів.

19 березня «Музична вітальня» вже вкотре гостинно «відкрила свої двері».

Студенти Чернігівського музичного училища  імені Л.М. Ревуцького під керівництвом Полонської Наталії Вікторівни, викладача відділу оркестрових струнних інструментів, подарували чудові хвилини чарівної  скрипкової музики.

На початку заходу Наталія Вікторівна змістовно розповіла про історію походження струнних інструментів, про те, які відбувалися метаморфози у будові інструментів в залежності від зміни епох. Новиною для всіх була інформація про те, що були часи, коли скрипка була заборонена законом. Цей чудовий інструмент ніяким чином не міг знаходитись при дворі Людовика IV у Франції, і тільки прості люди використовували його для свого відпочинку.

Після невеликого історичного екскурсу  студенти  музичного училища запропонували несумну класику і виконали наступні музичні твори: «Каприс» Г. Венявського - Розаков Тимур; уривок із сюїти  І.С.Баха – Вероніка Стельмах; «Анданте» М. Регера – Литвиненко Світлана; уривок із концерту для віолончелі М. Ромберга - Акімочкіна Ольга; «Танго» з кінофільму «Аромат жінки» - Кириєнко Максим, Миронов Сергій.

Від зустрічі з музикою всі  присутні отримали неймовірну насолоду  і подякували студентам Чернігівського музичного училища імені Л.М.Ревуцького за їхню майстерність. Будемо чекати на нові зустрічі  у нашій «Музичній вітальні».

Останні новини Чернігівщини

Різдвяний піст, або Пилипівка: тривалість, обмеження у їжі, прикмети та повір’я

Різдвяний піст, або Пилипівка: тривалість, обмеження у їжі, прикмети та повір’я 11:44

Різдвяний піст щорічно розпочинається 28 листопада, а закінчується на Святвечір – 6 січня. Триває він 40 днів, тому однією з його назв є Мала Чотиридесятниця (Великою є Чотиридесятниця перед Великоднем).

9 ідей, як прикрасити дім до різдвяних свят своїми руками 11:39

Щоб зустріти різдвяні свята у всеозброєнні, потрібно вже восени починати думати про прикрашання будинку. Гірлянди, свічники, різдвяні вінки, ялинка з дощику або гілок – все це створює казковий настрій, змушує вірити в диво і чекати свят з нетерпінням.

Смачні рецепти вихідного дня: новорічне печиво

Смачні рецепти вихідного дня: новорічне печиво 11:23

Пеките имбирное, яблочно-карамельное, шоколадное печенье всевозможных форм, украшайте глазурью, дарите друзьям или вешайте на ёлку. Если, конечно, сможете устоять и не съесть всё сразу.

Гороскоп на наступний тиждень 30 листопада - 6 грудня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 30 листопада - 6 грудня 2020 року 11:03

Тиждень починається з повного місяця, він же напівтіньове місячне затемнення на висхідному місячному вузлі в знаку Близнюки 30 листопада об 11:43 за київським часом, яке відкриває коридор затемнень осінь – зима 2020. Місячне затемнення вносить спотворення в чуттєву сферу, в особисті взаємини, знижує інстинкт самозбереження. Нове входить в наше життя, з'являється необхідність оновитися і залишити старе.