Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 листопада, 12:54:54

Танці до упаду. ФОТО

21.03.2015   10:28Агенцiя

Якщо ви думаєте, що студентське життя сіре і одноманітне… Тобто, пари, пари, пари. Заліки, заліки, заліки. Тут же – колоквіуми, лаболаторні, практичні роботи, бібліотека і ще треба трішечки поспати. Бо завтра – знову і знову таке ж саме. І так аж до вручення ДИПЛОМУ. Безрадісна картинка, правда. Але хто не був студентом, гарним студентом, то й вас не зрозуміє. Тому що справжній студент не тільки гарно навчається, він ще вміє і гарно відпочивати, подорожувати, танцювати, співати, декламувати, займатися спортом …І взагалі, СТУДЕНТ – ЦЕ НЕЗВИЧАЙНА МОЛОДА ЛЮДИНА.

Хто не був студентом, то й багато загубив. І доказом того як навчаються і відпочивають студенти Чернігівського Національного педагогічного університету ім..Т.Г.Шевченка є проведення традиційних виховних заходів як «Неділя факультета». Ось тут можна побачити і почути таке, що на голову не налізе, звісно в допустимих рамках. Так от, днями пройшла неділя факультету фізичного виховання.

Згідно програми відбувся традиційний студентський танцювальний марафон на факультеті хореографії. Професійне журі, до речі буде сказано, яке складається із випускників минулих років, буде оцінювати техніку виконання, артистизм, професійність, одяг та дружність групи. У змаганнях приймали участь студенти 1-4 курсів, а 5-й курс займається підготовкою та проведенням заходу.

Журі також оцінювало кращого танцюриста, танцюристку та кращу команду. Під час марафону звучало більше 20 різновидів танцювальних мелодій. Цей марафон свого часу започаткувала Тамара Іванівна Харченко, заступник декана з виховної роботи, нині покійна. Тому цей вже 10-й марафон студенти посвятили її світлій пам,яті. Як би там не було марафон пройшов, нагороди отримали, солодощі з,їли з чаєм.

А перше місце найбільш активні забрали студенти 12 групи (жовті футболки), друге місце – 22 група і 42 група зайняла 3-є місце. Оце так танцювали та веселилися студенти-хореографи, що мало й я не вискочив з фотокамерою на танцювальний майданчик, а таки мабуть треба було показати щось таке бо я ж був теж активним студентом цього закладу.


Фоторепортаж та такст Віктора Кошмала.

Останні новини Чернігівщини

Різдвяний піст, або Пилипівка: тривалість, обмеження у їжі, прикмети та повір’я

Різдвяний піст, або Пилипівка: тривалість, обмеження у їжі, прикмети та повір’я 11:44

Різдвяний піст щорічно розпочинається 28 листопада, а закінчується на Святвечір – 6 січня. Триває він 40 днів, тому однією з його назв є Мала Чотиридесятниця (Великою є Чотиридесятниця перед Великоднем).

9 ідей, як прикрасити дім до різдвяних свят своїми руками 11:39

Щоб зустріти різдвяні свята у всеозброєнні, потрібно вже восени починати думати про прикрашання будинку. Гірлянди, свічники, різдвяні вінки, ялинка з дощику або гілок – все це створює казковий настрій, змушує вірити в диво і чекати свят з нетерпінням.

Смачні рецепти вихідного дня: новорічне печиво

Смачні рецепти вихідного дня: новорічне печиво 11:23

Пеките имбирное, яблочно-карамельное, шоколадное печенье всевозможных форм, украшайте глазурью, дарите друзьям или вешайте на ёлку. Если, конечно, сможете устоять и не съесть всё сразу.

Гороскоп на наступний тиждень 30 листопада - 6 грудня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 30 листопада - 6 грудня 2020 року 11:03

Тиждень починається з повного місяця, він же напівтіньове місячне затемнення на висхідному місячному вузлі в знаку Близнюки 30 листопада об 11:43 за київським часом, яке відкриває коридор затемнень осінь – зима 2020. Місячне затемнення вносить спотворення в чуттєву сферу, в особисті взаємини, знижує інстинкт самозбереження. Нове входить в наше життя, з'являється необхідність оновитися і залишити старе.