Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 листопада, 13:18:21

У Чернігові діти створили символ миру та надії – японського журавлика

20.03.2015   12:48

Першою ланкою ланцюжка в «Колі добра» стало виготовлення японського журавлика – символу миру та надії в креатив-студії «КирпоносаStreet» при Центральній міській бібліотеці ім. О. П. Довженка м. Чернігів

Волонтерка бібліотеки Маргарита Тишковець, учениця ЗОШ №2 провела майстер-клас з виготовлення японських журавликів у техніці оригамі. Всі знають, що в країнах Сходу його вважають символом щастя, дружби та любові. Люди вірять, що коли зробити тисячу фігурок цієї пташки, а потім подарувати їх своїм друзям, то обов’язково здійсниться найзаповітніша мрія.

Адже діти не знаходяться осторонь подій, які відбуваються в Україні. Навіть юні українці й україночки в наш час встигли подорослішали та навчитися аналізувати останні події, які тривожать і викликають надзвичайну стурбованість. Діти вірять у щасливе, гідне майбутнє власної держави та прагнуть миру та добробуту для всіх.
Журавлик щастя, відомий тим, що він дає надію на краще життя, на здійснення бажань. Діти вважають, що є на світі магія чудес. Як зазначила Олена Костриця, керівник студії: «При виготовленні діти були дуже щасливі та захоплені роботою. У свої вироби вони втілювали свої мрії про мирне життя в Україні».

Сучасна бібліотека – це територія єднання. Вона яскрава, нестандартна, з масою нових підходів і новітніх технологій. Працівники центру «Ти – не один», що діє при бібліотеці, прагнуть справити враження на сучасного юного читача, відкрити для нього світ читання та створити для користувачів максимально комфортне середовище для розвитку та спілкування, здійснити психологічне розвантаження, відкрити бібліотеку для всіх тих, кому потрібна книга.

Дуже важливо дітей у ранньому віці переконати, що бути волонтером – це шляхетно. Цим і займається бібліотека. Вона постійно залучає до роботи на постійних засадах юних активних представників громади для створення на базі бібліотеки сучасної толерантної території для розвитку та спілкування. Діти охоче діляться з товаришами своїми навичками та вміннями. За рахунок цього відбувається самореалізація дитини, можливість вчитися і розвиватися, розширюється коло спілкування. І головне, що волонтери отримують – це почуття своєї корисності в суспільстві.

Першими долучились до «Кола добра» бібліотеки Чернігівської міської ЦБС, партнер та інформаційний спонсор бібліотеки газета Чернігівської громади «Чернігівські відомості», які наступним ланцюжком акції бачать спільний проект по організації та проведенню загальноміського конкурсу малюнків до Дня захисту дітей – «Я мрію про мир!».

Пропонуємо всім бажаючим долучитися до нашої акції миру!

Контактна особа – Олена КОСТРИЦЯ, провідний бібліотекар Інформаційно-консультативного центру «Ти – не один» центральної дитячої бібліотеки ім. О. П. Довженка Чернігівської міської центральної бібліотечної системи
Тел. 0680614043

Останні новини Чернігівщини

Різдвяний піст, або Пилипівка: тривалість, обмеження у їжі, прикмети та повір’я

Різдвяний піст, або Пилипівка: тривалість, обмеження у їжі, прикмети та повір’я 11:44

Різдвяний піст щорічно розпочинається 28 листопада, а закінчується на Святвечір – 6 січня. Триває він 40 днів, тому однією з його назв є Мала Чотиридесятниця (Великою є Чотиридесятниця перед Великоднем).

9 ідей, як прикрасити дім до різдвяних свят своїми руками 11:39

Щоб зустріти різдвяні свята у всеозброєнні, потрібно вже восени починати думати про прикрашання будинку. Гірлянди, свічники, різдвяні вінки, ялинка з дощику або гілок – все це створює казковий настрій, змушує вірити в диво і чекати свят з нетерпінням.

Смачні рецепти вихідного дня: новорічне печиво

Смачні рецепти вихідного дня: новорічне печиво 11:23

Пеките имбирное, яблочно-карамельное, шоколадное печенье всевозможных форм, украшайте глазурью, дарите друзьям или вешайте на ёлку. Если, конечно, сможете устоять и не съесть всё сразу.

Гороскоп на наступний тиждень 30 листопада - 6 грудня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 30 листопада - 6 грудня 2020 року 11:03

Тиждень починається з повного місяця, він же напівтіньове місячне затемнення на висхідному місячному вузлі в знаку Близнюки 30 листопада об 11:43 за київським часом, яке відкриває коридор затемнень осінь – зима 2020. Місячне затемнення вносить спотворення в чуттєву сферу, в особисті взаємини, знижує інстинкт самозбереження. Нове входить в наше життя, з'являється необхідність оновитися і залишити старе.