Виставка "Лист – Letter – Письмо" у Чернігові
Вперше в Чернігові 10 лютого у Чернігівському обласному художньому музеї ім. Григорія Галагана відбулось відкриття міжнародної виставки "Лист – Letter – Письмо".

Тут можна побачити, почитати, і навіть послухати близько 40 листів - арт-об’єктів.
Серед учасників – художники, поети, перекладачі, письменники з України, Росіі, Бельгіі, Литви та Франціі. Також відвідувачі мають можливість взяти участь у виставці – написати листа власноруч.
Виставка відбувається за підтримки та за участю Чернігівського художнього музею ім. Г. Галагана, Чернігівського літературно-меморіального музею-заповідника М. Коцюбинського, Чернігівського історичного музею ім. В.Тарновського, представництва республіки Ужупіс в Чернігові.
ФОТО http://www.halahan-art.com, http://grisha-ko.blogspot.com/
Останні новини Чернігівщини
Актуально про субсидії 12:36
Поліція застерігає громадян від шахрайської схеми «Друг просить у борг» 11:43
Якщо вам надходить повідомлення, або дзвінок від знайомого чи друга «Привіт! Позич, будь ласка, гроші» - перш ніж допомогти, переконайтеся, що це не шахрай, який видає себе за вашого товариша.
Обстановка на прикордонні за добу станом на 06.00 24 вересня 2023 10:40
Протягом доби росіяни зі своєї території 13 разів обстрілювали прикордоння Чернігівської області.

24 вересня - цей день в Україні та в світі 09:18
ДЕНЬ 578 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 578 RUSSIAN AGRESSION
Відзнаки «За оборону Чернігова»: 21 вересня громада дякувала військовим та цивільним, які боронили місто у 2022-му 15:47
21 вересня з нагоди Дня міста у Чернігівській міській раді відбулося вручення відзнак «За оборону Чернігова».