Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 липня, 20:49:52

Мистецтво не знає кордонів

04.02.2012   12:59Агенцiя

Учні Чернігівської обласної художньої школи мали чудову нагоду спостерігати за тим, як творить майстер — відомий німецький скульптор Рудольф Хюрт. Пан Хюрт дав майстер—клас і залишив на згадку про себе створений ним із глини узагальнений образ поета, філософа.

Митець подарував кожній дитині, яка прийшла на зустріч з ним, невеличкий живописний експромт.

Пан Рудольф Хюрт нещодавно відкрив свою персональну виставку в Києві, а до Чернігова його запросив відомий чернігівський меценат Павло Фріш. За кілька годин, що майстер провів у нашому місті, він встиг побувати в чернігівських храмах, котрі викликали в нього містичні образи, і поспілкуватися з талановитими дітьми, які навчаються в художній школі.

Всіх, і вчителів, і учнів, вразила його емоційна манера спілкування, харизматичність та надзвичайно позитивна енергетика. Він закликав дітей експериментувати, не боятися створювати нові напрями у творчості.

Безумовно, сучасна манера виконання та відсутність стереотипів не всім на 100 відсотків зрозуміла, бо ми звикли більше до класичного мистецтва, але неможливо відмовити майстру мати свою точку зору. І його нестандартне мислення, творчий підхід стали подихом свіжого повітря в нашому повсякденному сьогоденні. Гість виразив сподівання завітати до Чернігова ще.

http://vid.cn.ua/index.php?option=com_content&task=view&id=6370&Itemid=65

Останні новини Чернігівщини

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

Модульні будинки у громадах. Як забезпечити житлом тих хто його втратив через війну?

Модульні будинки у громадах. Як забезпечити житлом тих хто його втратив через війну? 17:03

Тисячі житлових будинків знищили росіяни за час нового вторгнення. Мільйони українців покинули свої домівки й сьогодні не мають також житла. Як забезпечити таку кількість людей житлом?

Рятівна місія зі щасливим фіналом: на Ічнянщину повернули 11-річного хлопчика із Донецька

Рятівна місія зі щасливим фіналом: на Ічнянщину повернули 11-річного хлопчика із Донецька 10:52

До бабусі на Ічнянщину з тимчасово окупованого Донецька вдалося повернути 11-річного Олександра.

Майже сотня дітей з Чернігівщини оздоровлюється на Закарпатті

Майже сотня дітей з Чернігівщини оздоровлюється на Закарпатті 10:48

Тиждень тому 94 вихованці п’яти закладів освіти інтернатного типу з Чернігівщини поїхали оздоровлюватися до Закарпаття.

АНОНСИ ПОДІЙ