Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 травня, 06:07:25

Алея майстрів Чернігова має стати візитівкою нашого міста. ФОТОрепортаж

24.01.2015   16:38Агенцiя

Саме такі слова прозвучали під час відкриття виставки виробів ручної роботи громадської організації "Алея майстрів Чернігова"

Відкриття виставки творчих робіт громадської організації «Алея майстрів Чернігова» відбулося у виставковому залі Чернігівського літературно-меморіального музею-заповідника М.Коцюбинського. Ця громадська організація виникла зовсім недавно, хоча об’єднує людей, які вже багато років творять своїми руками справжнє диво. Майстри відроджують і розвивають традиційні художні ремесла, впроваджують новаторські напрямки у сфері декоративно-вжиткового мистецтва.

На виставці представлено більше 500 робіт майстрів організації «Алея майстрів Чернігова» представлено різновид людської фантазії та політ творчості, а самез бісеру, полімерної глини, кераміка, вишивка, живопис, інтер’єрні ляльки, декупаж, мило і свічки ручної роботи, жіночі прикраси, обереги та безліч інших чудових творінь.

Під час презентації новостворену організацію вітали багато митців, друзів, колег. І одне з побажань було наступним:

- Щоб Алея майстрів стала візитною карткою Чернігова!

Керівник ГО "Алея майстрів Чернігова" Тетяна Суботіна розповіла, що ідея створити організацію, яка об’єднає митців, майстрів та творців Чернігова виникла вже давно, але офіційно зареєстровано об’єднання було 19 грудня 2014 року.

А перша виставка Алеї майстрів пройшла у жовтні минулого року на стометрівці. Це сподобалося чернігівцям та гостям нашого міста. Саме там на стометрівці під час виставки і було вирішено створити громадську організацію «Алея майстрів Чернігова»

За словами пані Суботіної у Чернігові є дуже багато людей, які творять своїми руками, талановиті, але ніхто і ніде їх не бачить. Вони не мають можливості ознайомити людей із своїм мистецтвом.

- У планах зробити все можливе, щоб наші майстри мали можливість розказати, навчити, залучити людей до творчості. Якщо у людини в очах краса, то на душі спокій і злагода, - поділилася Тетяна Суботіна.

Сама Тетяна Суботіна пише картини маслом, причому це не є її основною професію. Каже, що чоловік Ігор Суботін – професійній художник – навчив її цьому мистецтву.  
 

Останні новини Чернігівщини

Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії

Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії 10:36

Є люди, які не бояться починати все спочатку. Історія Валентини Будько з Бахмача — саме про це.

З початку дії програми «єВідновлення» на Чернігівщині схвалено 6,7 тисячі заяв на майже 3 мільярда гривень 09:24

Про стан реалізації в області програми «єВідновлення» розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.

 Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка

Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка 09:24

У Національній бібліотеці України для дітей 11 травня відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка «Майбутнє планети — у наших руках!». Серед переможців — Артур Мнацаканов, який зайняв III місце у віковій категорії 8-11 років.

"Грошова допомога" обернулась втратою 9 тисяч гривень 09:21

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 9 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв