Святкова зустріч національних громад Чернігова
Нарешті здійснилось! Після місяця репетицій, хвилювань і підготовки костюмів, ми вийшли на "велику сцену".
На святковій зустрічі "Нас єднає Україна" національних громадських організацій Чернігова у Чернігівському літературно-меморіальному музеї-заповіднику Михайла Коцюбинського наші хлопці і дівчата виступили з польськими колядками і піснями.
Працівники музею продовжують добрі традиції письменника запрошувати на різдвяні свята гостей до свого дому.
Сам господар був товариським і гостинним, мав багатьох друзів серед євреїв, поляків, німців, знав їхні мови, на літературних вечорах в затишній вітальні звучали вірші, проза, пісні різними мовами, Віра Коцюбинська за роялем виконувала музичні твори всесвітньо відомих композиторів.
Без перебільшення можна сказати, що наш виступ викликав майже фурор, - ми й самі не очікували, що виступ буде такий вдалий. Адже на підготовку до нього у нас було дуже мало часу. Окрилені успіхом ми будемо готуватися до нових виступів.
Запрошуємо до нашого Польського клубу - будемо разом співати польські пісні і потроху вивчати польську мову.
Останні новини Чернігівщини
Грант на створення, розвиток або відновлення виробництв переробної промисловості після російських обстрілів 09:38
До урядової програми надання грантів на створення або розвиток виробництв переробної промисловості Державна служба зайнятості доєдналась у 2023 році, а влітку 2025 року до них додалися гранти для підприємств, які оновлюють основні засоби виробництва, знищені або пошкоджені внаслідок збройної агресії Російської Федерації.
Заступниця міського голови Вікторія Пекур обговорила зі студентами інструменти соціальних змін 09:36
Заступниця Чернігівського міського голови Вікторія Пекур 1 травня взяла участь у зустрічі зі студентською молоддю, тема якої «Від норми до практики: як лобіювати соціальні зміни через органи місцевої влади».
Зарплати вчителям, шкільні автобуси та укриття на Чернігівщині – на спеціальному освітньому селекторі з урядовцями 08:54
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із першим заступником Костянтином Мегемом, заступницею Жанною Шерстюк і керівниками профільних структурних підрозділів долучився до освітнього селектора під головуванням Премʼєр-міністерки Юлії Свириденко. Модерував заступник керівника Офісу Президента Віктор Микита.
Бюджети Чернігівщини у квітні 2026 року отримали 2,5 мільярди гривень податків та зборів 08:50
Головне управління ДПС у Чернігівській області дякує кожному, хто сплатив податки, адже сьогодні це має особливу вагу. Попри всі воєнні ризики, постійні атаки росіян, пошкодження енергетичної інфраструктури, деяких виробничих потужностей, платники податків продемонстрували відповідальність перед країною
7 травня: цей день в Україні і світі 08:37
День 1534 Російська агресія - Day 1534 Russian aggression