Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 17 квітня, 04:05:59

У Чернігові відкрилася виставка унікальних книг та графічних матеріалів “Зустріч зі “Словом”

03.02.2012   11:10Агенцiя

Виставка з приватного зібрання дослідника та колекціонера “Слова о полку Ігоревім” Святослава Воїнова “Зустріч зі “Словом” відкрилася у Чернігівському історичному музеї ім. В.Тарновського.

Відкриття персональної виставки було приурочено до 70-ти річчя з дня народження Святослава Воїнова. В цей день привітали ювіляра заступник голови облдержадміністрації Віктор Тканко, а також знайомі, колеги та відомі історики.

В урочистій обстановці Віктор Тканко, за багаторічну сумлінну працю з вивчення і популяризації історичної та культурної спадщини Чернігівщини вручив Святославу Святославовичу Подяку голови Чернігівської облдержадміністрації та побажав міцного здоров’я, благополуччя та подальших успіхів у популяризації безцінної колекції “Слова…”

Кожен відвідувач виставки “Зустріч зі “Словом” мав змогу оглянути понад 160 унікальних експонатів з особистого зібрання колекціонера. Святослав Воїнів з гордістю називає свою велику колекцію “Моя Словіана”, в якій зібрано чимало раритетних видань. У ній налічується більше 15 тисяч найрізноманітніших матеріалів. За 35 років наполегливої праці Святослав Воїнов зібрав всі прозові та поетичні твори, багато з яких містять автографи авторів.

Виставка “Зустріч зі “Словом” працюватиме у Чернігівському історичному музеї ім. В.Тарновського до квітня 2012 року.

http://www.cult.gov.ua/news/u_chernigovi_vidkrilasja_vistavka_unikalnikh_knig_ta_grafichnikh_materialiv_zustrich_zi_slovom_foto/2012-02-02-3361

Останні новини Чернігівщини

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16

Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.

 Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини»

Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14

У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.

«Армія відновлення» 16:12

Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.

Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03

У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини