Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 4 липня, 06:41:08

У Чернігові може згаснути "Вічний вогонь"

02.02.2012   16:27Агенцiя

Це може статися не через люті морози, а через не підписання договору на подачу природного газу до «Вічного вогню» на 2012 рік між управлінням житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради і ПАТ «Чернігівгаз».

Як  повідомив на запит автора від 23 січня цього року начальник управління ЖКГ В.Г. Кривенко (лист з поштовим штемпелем від 31 січня 2012 року), станом на 24 січня 2012 року договір ще не укладено.

Укласти його планувалося  згідно Закону України «Про здійснення державних закупівель» ще 23 січня 2012 року на обсяг 62 220 куб. м природного газу за ціною 1 куб. м. у 295,41 коп. з ПДВ. З міського бюджету на 2012 рік для цього передбачено 183 тисячі 804,1 грн., тобто по 15 317 грн. на місяць.

«Вічний вогонь» на Меморіальному комплексі  Слави, розташований на території Чернігівського державного історико-архітектурного заповідника  «Чернігів Стародавній» на Болдиних горах, залишався єдиним постійно діючим в області.

Кілька  десятків «Вічних вогнів», розташованих в містах і селищах Чернігівщини, давно не експлуатуються цілодобово, а запалюються лише під час  проведення урочистостей.

Сергій  Соломаха

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини