Благодійна фотовиставка митців Чернігівщини запрошує. ФОТОрепортаж
Ми живемо зараз з вами в дуже складний період – період становлення та ствердження України.
Нелегкі часи переживає молода країна.
Військові дії на Сході країни забирають не тільки сили, здоров'я і кошти, але на превеликий жаль і людське життя. Одночасно вся країна, всі українці згуртувались в одній меті – захистити цілісність нашої держави.
Від малого до великого всі хочуть вложити частинку своєї допомоги нашим захисникам заради нашої перемоги. Великі країни заходу теж не стоять осторонь.
Фотомитці Чернігівщини, а саме – члени Національної спілки фотохудожників України, разом з обласною бібліотекою імені Короленка організували благодійну акцію для підтримки воїнів по продажу чудесних фото світлин з різної тематики та сюжетів.
На виставці-продаху представлено більше як 40 робіт членів фото спілки. Якщо ваша душа бажає віддати частинку своєї підтримки то заходьте до мистецької зали в центральній бібліотеці. Так, саме частинка вашої душі та серця, а не гривні, допоможуть нашим захисникам боронити рубежі нашої України.
Благодійна акція триватиме до 22-го грудня. То ж не соромтеся, заходьте та залиште частинку вашого серця яка так потрібна там, на передовій.
З повагою, Віктор Кошмал, член НСФХУ.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.