Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 березня, 03:56:47

Сфера культури Чернігова: підсумки та перспективи. ВІДЕО

17.12.2014   15:45

17 грудня у дискусійному клубі «Експертна думка» відбулася прес-конференція начальника управління культури Чернігівської міської ради Юрія Ткача стосовно підсумків діяльності закладів культури у 2014 році та планів розвитку галузі.

Юрій Ткач акцентував увагу присутніх на тому, що управління культури міської ради спрямовує свою діяльність на ефективну співпрацю з усіма партнерами, зацікавленими у розвитку культури та мистецтва, організації нових та підтримки вже існуючих мистецьких проектів. Також він відмітив, що управління культури відкрите для спілкування з громадськістю, для нових ідей.

Як поінформували на прес-конференції, мережа закладів культури і мистецтва міської ради становить 20 установ, в яких здобувають мистецьку освіту та займаються в клубних об’єднаннях понад 4000 мешканців міста, як дітей, так і дорослих. Кількість читачів бібліотечних закладів міста сягає майже 40000 на рік. У Міському Палаці культури та Палаці культури художньої творчості дітей, юнацтва та молоді займається 8 колективів, що мають почесне звання «народний» та 8 дитячих колективів, що носять звання «зразковий».

Управління культури у 2014 році спрямувало свою діяльність на розвиток мережі закладів культури, зміцнення матеріально-технічної бази закладів та організацію загальноміських культурно-мистецьких заходів.

У планах управління на наступні роки – збереження та розширення мережі закладів культури, робота над організацією різнопланових мистецьких заходів у співпраці з усіма зацікавленими партнерами.
Присутній на прес-конференції режисер-постановник загальноміських заходів Богдан Процко поінформував про підготовку до зустрічі нового 2015 року та святкування Різдва.

 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівському районі поліція допомогла розшукати зниклу дворічну дитину 11:06

Пошукова операція за участю поліції тривала понад 5 годин: дівчинку знайшли живою і неушкодженою в болоті за 800 метрів від дому.

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму 11:02

Програма компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких пошкоджено внаслідок російської військової агресії. Її затвердили на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 22 березня.

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного 10:54

26 березня о 21:30 дивіться на місцевих каналах Суспільного Мовлення документальний проєкт Суспільне Чернігів #Лютий #Опір #Прилуки. Онлайн-трансляція ефіру — на сайтах місцевих каналів.

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних»

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних» 10:50

Служба зайнятості цьогоріч реалізує низку активних програм, спрямованих на створення нових і збереження існуючих робочих місць, розвиток бізнесу тазабезпечення ефективної зайнятості населення.Зокрема, шляхом надання фінансової підтримки роботодавцям.

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу 10:48

24 березня починається відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто “РобиТИ своє”.