Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 січня, 17:31:54

В Молодіжному театру пройшли XXVII Грудневі театральні вечори

16.12.2014   17:04

Цього року на розсуд глядачеві були представлені вистави Київських театрів.

За ці дні глядачі мали нагоду насолодитися виставами Ігоря Славинського: «Одеські дачі», «Гітель і Джері», «Що я бачив уві сні». Та дебютом для молодого режисера Володимира Кудлінського з виставою «Старомодна комедія». Можна сказати, що ці грудневі театральні вечори стали БЕНЕФІСОМ для заслуженого артиста України ІГОРЯ СЛАВИНСЬКОГО, давнього друга молодіжки.

Тож розпочалися вечори з ТЕАТРУ «АКТОР», ці гості фестивалю давно відомі в Чернігові і являються незмінними учасниками грудневих вечорів. 1 грудня вони представили "ОДЕСЬКІ ДАЧІ" за Михайлом Жванецьким. Один день з життя Одеси: весело та іронічно, радісно та сумно, вистава про любовні переживання та сімейні цінності.
Неповноторна Одеса Жванецького у виконанні акторів: Ігор Славинський, Ніна Касторф, Станіслав Мельник, Ірина Калашнікова, Олександр Бегма, Сергій Мельник. Музичний супровід - гітара та фортепіано від талановитих молодих виконавців, з піснями Леоніда Утьосова. Одеса – ну хто її не любить?!

Наступною виставою від цього театру стала історія двох самотніх людей, які нібито знайшли своє щастя, але…не все так просто. «Гітель і Джері» за п’єсою Уільяма Гібсона «Двоє на гойдалках», повість про кохання. У ролях народний артист України Валерій Легін та заслужена актриса України Лариса Руснак. Любов - тема вічна і незбагненна. Як часто ми страждаємо від холоду і відчуження коханої людини, а власної байдужості не помічаємо, і тоді найдорожче зникає назавжди. Ми звикли, що чоловіки - сильна стать, а от жінки... Та хіба можна назвати слабкою жінку, котра так шалено бореться за свою любов? Чи оптимістичний фінал вистави? Він правдивий, і цим наближений до реальності. Адже любов - це обітниця, яку дають лише раз у житті.

Глядачі мали нагоду подивитись на цю не просту історію двох різних людей на сцені, але як часто такі історії трапляються у житті? Можливо саме для цього і пишуться такі п’єси, щоб не повторювати помилок персонажів. Ось такий він ТЕАТР «АКТОР»: і жартує, і сумує…

Але театральні вечори продовжуються і на сцену виходить КИЇВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР НА ПОДОЛІ, з радянською класикою Олексія Арбузова "СТАРОМОДНА КОМЕДІЯ". Класична мелодрама радянських часів. Втім, часи можуть і змінювати назви, але людина завжди залишається людиною. І тому історія зародження кохання двох немолодих самотніх людей сьогодні хвилює глядача так само, як й тридцять років тому, тим паче, якщо цю історію розповідають талановито та сучасно провідні актори театру. Ризьке узбережжя, море, сонце, догорає літо. ВІН (актор Олександр Данильченко) і ВОНА (актриса Світлана Телеглова). Таку картинку малює автор на початку п'єси. Саме так розпочинається їхній курортний роман, який плавно перетікає в happyend.

Фінальним акордом стала вистава «Що я бачив уві сні» за Львом Толстим. «… під час сну людини немає часу, тобто чи спить він годину або сто, однаково для сплячого, також і для людини, що живе на цьому світі, часу немає. Він завжди в сьогоденні.». І як би нам хотілося, щоб це сьогодення, це реальне життя, було схоже на сон, в якому ми вміємо прощати будь-які образи. Вистава незвичайно вражає своїм текстом, який проникає в середину не тільки душі, а набагато глибше в самі потаємні глибини свідомості. Сценічна версія цього оповідання розказана акторами – надихає. У виставі грали: Сергій Бойко (заслужений артист України), Катерина Шенфельд, Федір Ольховський, Тамара Плашенко (заслужена актриса України), Юрій Сак.

Легко і невимушено, з любов’ю і чистим серцем гості фестивалю висловлювали свої подяки глядачам і молодіжному театру. На згадку усім учасникам вручили ДИПЛОМИ і подарував нову книгу «Монастир для своїх».

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 13:08

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 21 січня по 08 годину 22 січня 2021 року

5348 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19

5348 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19 13:00

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 22 січня в Україні зафіксовано 5348 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19 (з них дітей – 164, медпрацівників – 225). Кількість активних хворих - 232 338 осіб.

Робота регіональних центрів з надання БВПД тісно переплітається з діяльністю різних силових структур

Робота регіональних центрів з надання БВПД тісно переплітається з діяльністю різних силових структур 10:40

Затримання особи, проведення слідчих, вручення підозри, функціонування інституту дізнання – неповний перелік дій, до участі в яких через регіональні центри з надання БВПД залучаються адвокати для захисту прав та інтересів затриманих та обвинувачених осіб. Ефективна взаємодія в цих питання є гарантією належного дотримання прав людини та національного законодавства.

3,6 тисячі родин утворилося торік на Чернігівщині

3,6 тисячі родин утворилося торік на Чернігівщині 10:22

Весільний марш для двох, нечисленні гуляння та інші карантині обмеження не стали на заваді закоханим, які вирішили у 2020 році офіційно зареєструвати стосунки.

Від початку січневого локдауну фахівці Держпродспоживслужби здійснили понад 1300 перевірок суб'єктів господарювання

Від початку січневого локдауну фахівці Держпродспоживслужби здійснили понад 1300 перевірок суб'єктів господарювання 10:10

Від початку запровадження в Україні додаткових обмежувальних заходів, пов'язаних із попередженням розповсюдження коронавірусної інфекції, спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області з 8 по 20 січня 2021 здійснили 1324 перевірки суб’єктів господарювання.