Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 липня, 08:42:21

Засуджені жінки Чернігівської виправної колонії № 44 присвятили концерт Дню Збройних сил України

09.12.2014   08:20

З метою підвищення національної самосвідомості, розвивати патріотичні почуття, привчати громадян, які відбувають покарання, до історії свого народу, виховувати повагу до минулого нашої Батьківщини, педагогічний колектив вечірньої школи № 1 Чернігівської виправної колонії № 44 управління ДПтС України в Чернігівській області провів низку заходів, присвячених Дню Збройних Сил України.

А в клубі установи відбулось тематичне свято «А ми тую стрілецькую славу збережемо…», до участі в якому були залучені засуджені учениці школи.

Засуджені жінки зі сцени розповіли про історичне минуле нашого народу, героїчну добу козаччини, за якої козацьке військо протистояло чужинцям, боронило свою землю і український народ, згадали імена національних героїв, славетних гетьманів Української держави.

На святі був використаний не лише історичний, а й літературний та музичний матеріал. Виразне читання поезій на історико-героїчну тематику, українські народні пісні «Ой, у лузі червона калина», «Ой, на горі та й женці жнуть» у виконанні засуджених жінок гармонійно доповнювали ту атмосферу звитяжної минувшини, яку вдалося створити під час свята.

Наприкінці заходу присутні вшанували пам’ять усіх воїнів, які загинули в битвах за свободу, волю та незалежність України хвилиною мовчання.

Останні новини Чернігівщини

ДЕНЬ 877 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 877 RUSSIAN AGRESSION

ДЕНЬ 877 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 877 RUSSIAN AGRESSION 08:35

19 липня відзначають Міжнародний день ретейнерів, День нових друзів.

На Чернігівщині потонув молодий чоловік 16:59

Про це повідомили у ГУ ДСНС у Чернігівській області.

Соціальний захист ВПО на Ніжинщині: програми підтримки та допомога благодійників 16:36

На території Ніжинського району (включно з райцентром) на обліку в єдиній інформаційній базі даних про ВПО перебуває понад 12,8 тисячі осіб. Найбільше з Чернігівської (близько 4 тисяч) та Київської (понад 4,5 тисячі), решта – з Донецької, Луганської, Харківської, Сумської, Херсонської областей.

єРобота: в Чернігові військовий відкрив чайну «Сьорб» 15:50

Не кавою єдиною, вирішив Владислав Іванцов і відкрив у Чернігові чайну «Сьорб». Для цього скористався програмою «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» урядового проєкту «єРобота» і отримав понад 450 тис. гривень на започаткування бізнесу.

Реформа шкільного харчування в Ніжинській громаді в дії! 15:09

Обирати здорову їжу навчали школярів у пришкільних таборах Ніжина.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини