Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 6 травня, 17:54:03

У Державному архіві області відкрилась виставка "Палає пам’яті свіча"

21.11.2014   08:03Агенцiя

У Державному архіві Чернігівської області до Дня пам'яті жертв Голодоморів відкрилась виставка «Палає пам’яті свіча», присвячена роковинам Голодомору 1932–1933 років в Україні. За існуючою традицією на її відкриття були запрошені учні загальноосвітнього навчального закладу м. Чернігів.

Презентовані на виставці документи, що перебувають на зберіганні в Державному архіві Чернігівської області, скомпоновано у три блоки – «1932 рік», «1933 рік» та «Свідки Голодомору згадують» й відтворюють одну з найстрашніших та найтрагічніших сторінок історії України – масової загибелі українських селян внаслідок проведення партійним керівництвом країни в 1932–1933 роках кампанії хлібозаготівлі.

Учні ознайомилися з офіційними (партійними) документами – постановами, розпорядженнями, звітами та документами, що свідчать про неприйняття селянами, студентами та інтелігенцією Чернігівщини політики, що проводилася партійним керівництвом області – зверненнями, скаргами, доповідями до ДПУ.

Особливу увагу школярів привернули свідчення тих, хто пережив Голодомор 1932–1933 років, зібрані в 2007 році.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 25 нових випадків COVID-19

Виявлено 25 нових випадків COVID-19 17:45

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 6 травня в області зафіксовано 25 нових випадків COVID-19.

Національний заповідник

Національний заповідник "Чернігів стародавній" відновлює екскурсійну діяльність 17:10

З 6 травня відновлюється екскурсійна діяльність на всіх музейних об’єктах Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній» (у Колегіумі, Борисоглібському соборі, Антонієвих печерах).

Стан виплати заробітної плати працівникам Чернігівської області. ДОВІДКА

Стан виплати заробітної плати працівникам Чернігівської області. ДОВІДКА 16:36

Заборгованість із виплати заробітної плати працівникам підприємств, установ та організацій Чернігівської області на 1 квітня 2021 року становила 10,7 млн.грн.

У Чернігові міський пасажирський транспорт відновлює роботу у звичайному режимі

У Чернігові міський пасажирський транспорт відновлює роботу у звичайному режимі 13:54

У Чернігові відсьогодні відновлюється робота міського пасажирського транспорту у звичайному режимі. Відповідне рішення прийняте на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 6 травня.

Корюківка: рятувальники ліквідували пожежу деревообробного цеху

Корюківка: рятувальники ліквідували пожежу деревообробного цеху 13:08

6 травня о 01:36 до Служби порятунку "101" у м. Коріківка надійшло повідомлення про пожежу будівлі деревообробного цеху ТОВ "Ванесса", що у районному центрі.