Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 березня, 13:54:19

Соліст чернігівського філармонійного центру Сергій Сулімовський став переможцем на міжнародному фестивалі у Фінляндії

18.11.2014   07:46Агенцiя

З 13 по 17 листопада у місті Турка (Фінляндія) відбувся ІІІ Міжнародний конкурс хорів, інструментальної музики та академічного вокалу, в якому брали участь колективи та солісти з Фінляндії, Швеції, Данії, Іспанії, Німеччини, України, Латвії, Литви, Естонії, Казахстану, Росії та інших країн. Конкурс був присвячений відомому фінському композитору Яну Сібеліусу. Організатором конкурсу виступила Міжнародна культурна асоціація.

Відкриття конкурсу, а також концерт дружби «Нехай співає весь світ!» відбулися в концертному залі музею Сібеліуса, конкурсні прослуховування проходили в соборі Святого Мартіна, в концертному залі “Työväenopisto” і в залі консерваторії. В останньому відбувся Гала-концерт конкурсу.

Україну мав честь представляти соліст Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм, Лауреат Міжнародних конкурсів Сергій Сулімовський, який і став переможцем у номінації “Академічний сольний вокал”.

В запеклій творчій боротьбі та суворих умовах конкурсу (на репетицію, наприклад, було надано лише 8 хвилин) Сергію Сулімовському допомагала завоювати Перше місце - концертмейстер, заслужений діяч мистецтв України Світлана Пилипенко.

Програма, яку виконував Сергій Сулімовський була високо оцінена журі конкурсу. Це твори Я.Сібеліуса (Гімн до Таїс), М.Лисенка (Арія Петра з опери «Наталка Полтавка»), та Дж.Пуччіні (Арія Каварадоссі з опери «Тоска»).

Сергій Сулімовський окрім конкурсних прослуховувань взяв участь у концерті дружби «Нехай співає весь світ!» та Гала-концерті.

Учасникам конкурсу була організована насичена екскурсійна програма по містам Турка, Гельсінкі, Наанталі (літня резиденція президента), а також Стокгольм (Швеція).
Щиро вітаємо нашого Переможця, що прославляє Україну у культурному світовому просторі!

 

Департамент культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 11:17

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 5 березня по 8:00 6 березня 2021 року.

Пісенні вітання жінкам-військовослужбовцям

Пісенні вітання жінкам-військовослужбовцям 11:08

В обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки Міністерства оборони України 5 березня пройшли урочистості, присвячені Міжнародному жіночому дню.

Очільники області зустрілися з жіночим активом Придесення

Очільники області зустрілися з жіночим активом Придесення 10:41

В обласній державній адміністрації відбулися урочистості з нагоди прийдешнього Міжнародного жіночого дня.

Ніжин: оголошено конкурс на розробку візуалізації парку Шевченка

Ніжин: оголошено конкурс на розробку візуалізації парку Шевченка 10:21

Ніжинською міською радою оголошено конкурс на розробку найкращої передпроектної візуалізації парку імені Тараса Шевченка. Конкурс триватиме упродовж 50 днів, до 23 квітня. У підсумку переможець отримає 100 тисяч гривень (з урахуванням статті 168 Податкового кодексу України).

Чернігів: рекомендовані транспортною радою зміни міських автобусних маршрутів затвердив виконком

Чернігів: рекомендовані транспортною радою зміни міських автобусних маршрутів затвердив виконком 10:01

Зміни в мережі міських автобусних маршрутів загального користування, рекомендовані координаційною радою з питань організації транспортного забезпечення населення Чернігова на засіданні 4 березня затвердив виконком міської ради.