Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 19 лютого, 21:39:18

Експонати музею – про спортивні здобутки податківців

11.10.2014   07:36Агенцiя

Древні греки казали: той, хто не знає свого минулого - не матиме щасливого майбутнього. І засновували музеї.

Про багату спадщиною Чернігівщину, її історичне минуле розповідають численні музеї Чернігівщини. А нещодавно громада міста створила в загальноосвітній школі №4 музей, присвячений історії мікрорайону – Лісковиці. В ньому безліч цікавих експонатів, яким би позаздрили навіть столичні музеї.

Цього року в музеї відкрито сторінку, присвячену спортивному життю Лісковиці.

Завдяки срібним нагородам на турнірі “LESCOVICA CUP 2014”, який відбувся у червні цього року, на одному із стендів музею з’явилася і фотографія футбольної команди податківців міста Чернігова, яку очолював багаторічний капітан Віталій Петрищев.


Ігор Закружний, голова спортивної комісії Ради профспілки працівників ГУ Міндоходів у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01

Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.

Катерина Богатирьова здобула бронзу на Austria Open 2026 з тхеквондо 11:49

Нещодавно у австрійському місті Інсбрук відбулись міжнародні рейтингові змагання з олімпійського тхеквондо Austria Open 2026(G1) у яких взяли участь понад 1600 спортсменів з 35 країн світу.

 Ворог намагається завербувати українців для реєстрації російських терміналів Starlink. СБУ застерігає: за це передбачена кримінальна відповідальність

Ворог намагається завербувати українців для реєстрації російських терміналів Starlink. СБУ застерігає: за це передбачена кримінальна відповідальність 11:45

Служба безпеки України активно протидіє спробам рф завербувати українців для незаконної реєстрації систем Starlink.

Поліція Чернігівщини перекрила два канали збуту наркотиків та психотропних речовин

Поліція Чернігівщини перекрила два канали збуту наркотиків та психотропних речовин 11:43

У рамках масштабної Всеукраїнської спецоперації Нацполіції «Рубікон» поліцейські припинили діяльність двох каналів збуту наркотиків та психотропів на Чернігівщині. Наркоділків затримано у процесуальному порядку. Поліція вилучила розфасовані партії наркотиків та психотропних речовин.

У профтесі в Куликівці відремонтували укриття та перейшли на очне навчання 11:41

У Куликівському професійному аграрному ліцеї провели офіційне відкриття оновленого сховища. Проєкт реалізували спільними зусиллями Латвії, Бельгії, Шотландії і Канади під керівництвом ГО «Всеукраїнська ліга українських жінок».