Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 листопада, 18:53:07

Військові артисти підтримують бойовий дух Захисників Вітчизни в зоні проведення АТО

08.10.2014   14:17

Артисти військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України з гастрольними концертами відвідали військові частини, особовий склад яких виконує завдання в зоні проведення антитерористичної операції.

- Солісти та балет військово-музичного центру майже 5 днів піднімали бойовий дух українських військових, - повідомила головний режисер центру Галина Петрова. – Під час виступу звучали українські патріотичні твори, зокрема відома пісня львів’янина «Армія з народом», «Червона рута», «Черемшина», «Україна - Вітчизна моя» та інші. – Ми побачили на власні очі, що нашим бійцям просто рекомендовані концерти, українська пісня та підтримка наших артистів.

Варто відзначити, що артисти виступали перед військовослужбовцями просто неба – в полі, на вертолітних майданчиках, умовно споруджених сценах тощо.
 Вже найближчим часом, виконавці військово-музичного центру планують дати ряд концертів для мешканців звільнених від терористів населених пунктів. Вони готують спеціальний репертуар, в якому звучатимуть твори  виключно українських авторів.

Віктор АНУФРІЄВ
Чернігів

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації 15:48

Запрошуємо жінок з Чернігівської області на навчальний інтенсив «Розбудова & Спроможність» — серію освітніх тренінгів, що відбуватимуться з 6 по 8 грудня 2023 року у місті Прилуки.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Ніжинському районі 15:14

Поліція встановлює обставини дорожньо-транспортної пригоди в селищі Лосинівка, внаслідок якої загинув пішохід.

Відновлення школи №13, житло для ВПО та поповнення парку комунальної техніки: результат роботи Чернігівради з партнерами 15:12

Попередній робочий тиждень був результативним для Чернігівської міської ради у питаннях співпраці з міжнародними партнерами.

29 листопада 2023 року відбулося відкриття безпечного простору для жінок та дівчат «Рівна серед рівних» 15:07

Це простір, де жінки та дівчата можуть зустрічатися одна з одною, об’єднуватися, отримувати індивідуальну психологічну та соціальну допомогу.

Перекриття руху автотранспорту по вул. Зеленій продовжили до 30 грудня 15:05

Перекриття руху автотранспорту по вул.Зеленій від вул. Гончої до прибудинкової території будинку №8 по вул. Зеленій триватиме до 20:00 год. 30 грудня.