З нагоди 150-ої річниці від дня народження Михайла Коцюбинського
17 вересня з нагоди 150-ої річниці від дня народження Михайла Коцюбинського на могилі письменника на Болдиній горі відбувся урочистий мітинг, участь у якому взяли керівники області та міста, представники творчої інтелігенції, громадськість.
Присутні поклали квіти до пам’ятника письменнику, ім’я якого назавжди увійшло до золотого фонду української класичної літератури.
Своїми думками про життя і творчість Михайла Михайловича Коцюбинського поділилися голова обласної ради Микола Звєрєв, поет, лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка, головний редактор газети «Гарт» Дмитро Іванов, лауреат обласної літературно-мистецької премії ім. М.Коцюбинського 2010 року, поет Михайло Шевченко, а також правнук письменника Ігор Коцюбинський, який два місяці ніс службу в зоні АТО.
У виконанні капели бандуристів імені Остапа Вересая та Чернігівського академічного народного хору обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм прозвучали улюблені пісні Михайла Коцюбинського.
Останні новини Чернігівщини
На Ніжинщині поліцейські затримали жінку, яка підозрюється у вбивстві своєї матері 17:17
Оперативники кримінальної поліції відділення №3 (м. Борзна) Ніжинського райуправління поліції затримали 56-річну мешканку Борзни, яка завдала своїй матері смертельних тілесних ушкоджень. Жінку помістили до ізолятора тимчасового тримання.
У Чернігові дитина випала з вікна: поліція розслідує обставини травмування хлопчика 16:37
Співробітники Чернігівського районного управління поліції розслідують обставини, за яких хлопчик 2022 року народження випав з вікна другого поверху. Наразі дитину госпіталізовано до лікарні.
«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: Новгород-Сіверська громада отримала від партнерів зі Львівщини пожежний автомобіль 16:16
Днями в межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Новгород-Сіверську ТГ відвідала делегація Мурованської територіальної громади Львівської області на чолі із сільським головою Богданом Свистуном.
Поліція розслідує обставини ДТП в Корюківському районі, в якій травмувалися двоє неповнолітніх пасажирів 15:42
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом ДТП на автодорозі Холми-Жукля Корюківського району, внаслідок якої постраждали двоє неповнолітніх.
«Просвіт пам’яті»: медики Михайло-Коцюбинської громади вшанували загиблого колегу 15:11
Молодший сержант Олексій Шестаков народився 9 березня 1976 року у Донецьку. Там же у 1992 році закінчив школу. Після навчання у Донецькому державному медичному університеті молодий стоматолог у 1998 році приїхав до Чернігова проходити інтернатуру за розподілом в Чернігівській міській лікарні.