Перерва на мир – "Chernihiv Jazz Open 2014"
«Прийшов вересень, і це означає що у Чернігові – джаз».
Проведення вже звичного для нашого міста міжнародного фестивалю «Chernihiv Jazz Open» в цьому році було під сумнівом. Звісно, причиною стали події на сході України. Організатори все ж таки вирішили — п’ятому ювілейному джазовому фестивалю — бути, та зібрали пресс-конференцію з цього приводу.
Журналістам повідомили, що традиційна програма дводенного фестивалю зазнала певних змін: не буде джаз-параду та будь-яких розважальних заходів. Тільки музика. Тільки позитивні емоції. Адже джаз здатний заспокоїти.
Та все ж таки цього року не обійдеться без зіркових гостей – до Чернігова завітають «Омрі Мор Тріо» з Ізраїлю та французький джаз-бенд «Космік Маурель Тріо» і головною родзинкою фестивалю буде виступ гурту Андрія Макаревича «Андрій та Ільдар в Машині» з їх новою джазовою програмою. І ще одне нововведення. 27 вересня «Зелена сцена» на Алеї героїв, також стане джазовою.
Іноді треба забувати про усі проблеми та негаразди у житті, та відволіктись від буденності. Тож, організатори вважають, що саме ювілейний п’ятий «Chernihiv Jazz Open» може стати гарною емоціональною розрядкою у нелегкі для України часи.
Останні новини Чернігівщини
Укриття, харчоблок і осередок «Захисту України»: які новини в ліцеях у Тупичеві і Городні 11:28
Чернігівська ОВА багато уваги приділяє саме освітньому компоненту і працює над тим, щоб якомога більше дітей мали змогу навчатися очно. У рамках робочого візиту в громади начальник ОВА В’ячеслав Чаус відвідав ліцеї в Тупичеві і Городні.
Доступність починається з нас: у Чернігові відбулась тематична конференція 11:24
Питання психологічної взаємодії з ветеранами та їхніми родинами обговорили сьогодні учасники тематичної конференції, яка відбулася в КНП «Ветеранський простір». Співорганізатором події виступила громадська організація «Ветеранська спільнота України «Серцевір».
Вибухотехніки поліції Чернігівщини продовжують знешкоджувати збиті ворожі безпілотники 11:22
Днями співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини знешкодили нерозірвану бойову частину ворожого ударного безпілотника, який був збитий Силами оборони України у Чернігівському районі.
Поліцейські Чернігівщини вибороли призові місця на Всеукраїнських ветеранських змаганнях 11:21
Днями у Києві відбувся турнір «Звитяга нескорених», який об’єднав 500 ветеранів, ветеранок та поранених захисників з усієї України.
Компенсаційні програми для роботодавців, які сприяють працевлаштуванню людей з інвалідністю 11:19
Служба зайнятості надає фінансову підтримку роботодавцям, які винаймають чи облаштовують робочі місця для людей з інвалідністю.