Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 4 липня, 05:09:24

Персональна виставка Раїси Боголюб триває в Чернігівському художньому музеї

29.08.2014   09:53Агенцiя

26 серпня в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулось відкриття персональної виставки живопису "Кольори настрою Раїси Боголюб".

Раїса Михайлівна народилася 25 серпня 1949 року у Сосниці Чернігівської області, у 1972 році закінчила живописно-педагогічний факультет Фрунзенського художнього училища.

Тоді ж переїхала до Чернігова і почала працювати художником-реставратором станкового живопису в Національному архітектурно-історичному заповіднику "Чернігів стародавній". З того часу нею реставровано понад 500 творів XVIII-XIX ст., що знаходяться у заповіднику, храмових спорудах Чернігова, Києва, а також у Росії. У період 1990-х-на поч. 2000-х років Раїса Михайлівна викладала образотворче мистецтво у школах Чернігова. Нагороджена знаком "Відмінник освіти України".

На виставці представлено понад живописних 30 пейзажів та натюрмортів, створених у 1999-2014 роках. Твори захоплюють яскравою манерою письма, багатством, форм і барв.

Відвідувачі побачать пейзажі Тянь-Шаню,мальовничого озера Іссик-Куль та барвистий світ квітів.

Художниця бере участь в обласних та республіканських художніх виставках, її персональна виставка відбулась в Національному архітектурно-історичному заповіднику "Чернігів стародавній" у 2004 році. Роботи зберігаються у багатьох приватних збірках України та за її межами.

 

Чернігівський обласний художній музей імені Григорія Галагана

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини