Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 23 лютого, 19:24:10

І архітектор, і художник, і поет…

27.08.2014   08:28Агенцiя

У Чернігівському обласному навчально-методичному центрі культури і мистецтв, більш відомому творчій інтелігенції міста як «Арт-клуб», відкрилась виставка графіки та живопису Олени Грицюк.

Взагалі до виставки увійшло 107 творів чернігівської майстрині. Серед них можна побачити акварельні полотна, присвячені нашому місту та різним мальовничим куточкам України. В цю експозицію Олена Грицюк зібрала твори за 9 років свого життя. Останнім часом майстриня захопилась саме книжковою графікою. Це графіка як до власних віршів, так і до творів інших письменників.

Кажуть, талановита людина – талановиту в усьому. Олені, яка за професією архітектор, вдається поєднати у собі ще й поета та художника.
По завершенню виставки Олена Грицюк планує презентацію своєї нової книги графіки та поезії під назвою «Молодик».


http://chodtrk.com.ua/?p=16751
 

Останні новини Чернігівщини

На Ніжинщині поліцейські вилучили у місцевого мешканця вибухівку та наркотики

На Ніжинщині поліцейські вилучили у місцевого мешканця вибухівку та наркотики 16:18

Співробітники сектору кримінальної поліції відділення поліції № 1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції під час санкціонованого обшуку у 35-річного мешканця Бахмацької громади виявили й вилучили дві тротилові шашки вагою 200 г кожна та пакет з подрібненою та висушеною речовиною, що схожа на канабіс.

Увага пасажирам: відновлює роботу маршрут №4, змінюється маршрут №11

Увага пасажирам: відновлює роботу маршрут №4, змінюється маршрут №11 16:16

До уваги пасажирів електротранспорту Чернігова. Повідомляємо, що з 23 лютого 2026 року змінюється робота деяких маршрутів міського електротранспорту.

«Ідентичність, що звучить українською»: у Чернігові відбувся круглий стіл з нагоди Міжнародного дня рідної мови 12:13

З нагоди Міжнародного дня рідної мови, який щорічно відзначають 21 лютого, напередодні в Чернігові відбувся круглий стіл «Ідентичність, що звучить українською».

Надзвичайні події в області за останню добу 10:09

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.

Цифрова безбар'єрність у дії: архівні ресурси Чернігівщини – у відкритому доступі 10:06

Торік оцифровано понад півтори тисячі архівних справ, які стосуються історичного минулого нашого регіону. А це 78 тисяч цифрових копій документів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини