Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 липня, 20:24:26

"В ім′я любові": іконопис Оксани і Ірини Мартиненко представили в музеї

26.08.2014   15:16Агенцiя

В Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулось відкриття виставки сучасного іконопису Оксани та Ірини Мартиненко «В ім′я любові».

Спільна виставка молодих художниць презентує їх творчість в контексті храмового мистецтва та розкриває один з напрямів розвитку сучасного іконопису – наслідування давньоруської іконописної традиції. Основу її складають ікони написані для храмів Вознесіння Христового у Алматі (Казахстан), храму Всіх Чернігівських святих у Чернігові та храму преподобного Серафима Саровського у Клоппенбурзі (Німеччина).

 

В експозиції представлені ікони апостолів, святих мучеників, Отців Церкви, покровителів православного шлюбу святих Петра та Февронії Муромських, образ Богородиці Панагії, авторства випускниці Московської школи іконопису імені Андрія Рубльова Оксани Мартиненко.

 

Ії учениця Ірина Мартиненко презентувала сюжетний іконопис: «Різдво Ісуса Христа», «Преображення», «Вхід до Єрусалиму», «Різдво Богородиці», «Введення до храму Пресвятої Богородиці», «Благовіщення».

 

Чернігівський обласний художній музей імені Григорія Галагана

Останні новини Чернігівщини

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

Модульні будинки у громадах. Як забезпечити житлом тих хто його втратив через війну?

Модульні будинки у громадах. Як забезпечити житлом тих хто його втратив через війну? 17:03

Тисячі житлових будинків знищили росіяни за час нового вторгнення. Мільйони українців покинули свої домівки й сьогодні не мають також житла. Як забезпечити таку кількість людей житлом?

Рятівна місія зі щасливим фіналом: на Ічнянщину повернули 11-річного хлопчика із Донецька

Рятівна місія зі щасливим фіналом: на Ічнянщину повернули 11-річного хлопчика із Донецька 10:52

До бабусі на Ічнянщину з тимчасово окупованого Донецька вдалося повернути 11-річного Олександра.

Майже сотня дітей з Чернігівщини оздоровлюється на Закарпатті

Майже сотня дітей з Чернігівщини оздоровлюється на Закарпатті 10:48

Тиждень тому 94 вихованці п’яти закладів освіти інтернатного типу з Чернігівщини поїхали оздоровлюватися до Закарпаття.

АНОНСИ ПОДІЙ