"Радість буття"
За сприяння Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна» у столичному Музеї Лесі Українки 6 серпня відкривається родинна виставка Наталі Онанко та її сина Максима, яку автори назвали «Про те, що люблю..».
Наталія Онанко народилася 1976 року в Чернігові. Закінчила художню школу, а згодом — ЧДПУ ім. Т. Шевченка за фахом вчитель образотворчого мистецтва. Під час навчання обрала близьку собі техніку акварелі. Серед її творчих наставників і вчителів як сучасні митці — В. Михайлюк, Л. Койдан, Т. Федоритенко, Ф. Кравчук, Н. Войстрикова, так і класики — К. Коровін, А. Фонвізін, М. Врубель.
З 2002 р. Наталія Онанко постійний учасник молодіжних виставок в галереї сучасного мистецтва “Пласт-Арт”. Учасниця пленерів “Шляхами Васильківського ” (2006 р.), всеукраїнського молодіжного пленеру в Закарпатті (2007 р.). Учасниця всеукраїнських виставок декоративного мистецтва. Роботи художниці є в приватних зібраннях, музеях. Наталія викладає у Ніжинському училищі культури і мистецтв.
Акварелі художниці — це її емоційне сприйняття світу, намагання доторкнутися до його таємниці.
Онанко Максим народився 2001 р. в м. Чернігові. З дитинства полюбляє малювати і зараз навчається в Чернігівській художній школі.
Постійний учасник міських та обласних виставок, зокрема: «Музей майбутнього» ( Чернігівський художній музей); «Чернігів-місто легенд», «До дня Св. Миколая» ( Чернігівський музей сучасного мистецтва «Пласт-Арт»). Максим - переможець Всеукраїнського конкурсу «Об’єднаймося ж, брати мої».
Організація родинних виставок у Музеї Лесі Українки вже стала доброю традицією Фонду. Раніше за його сприяння було проведено виставку графіків Катерини й Тетяни Очередько, художника Володимира Лемзякова та його сестри Тетяни Баринової, а також Ніна Поприго з трьома синами експонувала експозицію вишитих рушників Синявської (Кравець) Олександри Єгорівни (мами Ніни та бабусі хлопців).
Останні новини Чернігівщини
Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.
У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07
Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.
Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03
Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.
За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12
13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.