Відкрилася виставка творів молодих чернігівських авторів
Живопис і графіка, картини зі стрічок і вироби з дерева, ляльки-мотанки ви зможете побачити у виставковій залі літературно-меморіального музею-заповідника Михайла Коцюбинського.
Люди різних професій і різних уподобань зібрала під дахом музею-заповідника Михайла Коцюбинського виставка під назвою «Молоді художники Чернігова». Такі виставки відбуваються у музеї не вперше. Молоді автори представляють на суд глядачам свої нові твори.
На свій ризик організатори виставили і ляльки-мотанки своєї колежанки Тамари Ганко, твір Романа Найдьона — юнака, який обслуговує музейну сигналізацію, декілька нових робіт представив і художник-оформлювач музею М. Коцюбинського Дмитро Зюганов.
За вікнами виставкової зали – спека. За календарем – час відпусток. За реаліями – війна на сході України. А перед нами на полотнах цвітуть квіти, ніби стверджуючи: життя продовжується.
Останні новини Чернігівщини
На Новгород-Сіверщині поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого у 17 разів перевищував допустиму межу 12:40
Днями у м. Семенівка Новгород-Сіверського району поліцейські викрили 47-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,44 проміле).
Не подавав декларації протягом двох років – судитимуть заступника директора комунального закладу 12:19
Прокурорами Козелецької окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно заступника директора одного з комунальних закладів Чернігівського району за фактом неподання суб’єктом декларування декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (ст. 366-3 КК України).
Від «Власної справи» до відшкодування збитків через війну: якою державною підтримкою може скористатися бізнес Чернігівщини 11:37
Наразі в Україні діє низка державних програм, спрямованих на підтримку підприємництва. При цьому прифронтові регіони, зокрема й Чернігівщина, мають певні переваги порівняно з іншими територіями.
З 1 квітня починається прийом заяв на зарахування дітей до 1-го класу закладів освіти міста Чернігова 11:14
Заява, встановленого зразка, про зарахування дитини до 1-го класу закладу освіти, за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає (перебуває) ця дитина, подається одним із батьків дитини (з пред'явленням документу, що посвідчує особу заявника) особисто до 29 травня 2026 року.
Підірвав навчальну гранату в багатоповерхівці: чернігівські поліцейські затримали хулігана 10:42
Поліцейські Чернігівського райуправління поліції затримали 52-річного містянина, який вчинив хуліганські дії із застосуванням навчальної гранати.