Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 16 серпня, 01:56:32

Триває дослідження Сіверської землі. ВІДЕО

18.07.2014   07:45Агенцiя

Триває дослідження Сіверської землі. Нещодавно на Замковій горі та території урочища Заручавія працювала експедиція археологів, що продовжила традиції започатковані з 2007 року. Під час розкопок працювали разом студенти з м. Ніжин та м. Чернігів.

Цього року експедиція, що працювала на Замковій горі, продовжила традиції, започатковані з 2007 року. Не дивлячись на складну економічну ситуацію в Україні, археологи продовжують дослідження, але вже в меншому обсязі. На території Дитинця спільна мета зібрала разом наукових співробітників і студентів, як з Ніжинського, так і з Чернігівського державних університетів. З розкопок археологи дізнаються про період реконструкції фортеці, побачили піч, яка законсервувала в собі залишки кераміки Роменської культури, а це говорить, що Дитинець функціонує з Х століття. Є ряд цікавих знахідок, серед яких - писало, монети, різноманітні предмети побуту: це і прясла, вістря стріл, ножі, зброя. Всі знахідки будуть передані до музею-заповідника "Слово о полку Ігоревім". Розкопки археологів прослідковують періоди розвитку нашого міста.


Новгород-Сіверська РДТРК "Сіверська
 

Останні новини Чернігівщини

Отримано чергову партію генераторів для посилення енергетичної стійкості 16:14

Чернігівська територіальна громада отримала партію генераторів для посилення енергетичної стійкості міста. 17 генераторів потужністю від 50 до 200 кВт будуть розподілені між підприємствами критичної інфраструктури та соціальними об’єктами громади.

Поліцейські Чернігівщини нагадують громадянам правила безпечного відпочинку біля водойм 15:33

Інспектори ювенальної превенції спільно з поліцейськими водної поліції Чернігівщини провели профілактичний захід поблизу водойм у Чернігові.

Від 100 тисяч на старті до 2,5 мільйона гривень на розвиток: програма «Власна справа» оновлює можливості для підприємців 15:12

Про нові умови отримання грантів, зміни в законодавстві та практичні питання участі у програмі «Власна справа» говорили під час чергової зустрічі в межах платформи «Діалог влади та бізнесу».

У Чернігові завершено заміну ділянки тепломережі на вул. М. Загривного 14:28

Випробування на міцність тепломережі по цій вулиці цьогоріч не пройшли — щорічна перевірка тиском виявила витік.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 13:58

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини