Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 червня, 17:43:51

Є бажання долучитися до археологічної еспедиції? Батурин запрошує!

10.07.2014   12:38Агенцiя

Всім-всім-всім, хто хоче пізнати романтику археологічних досліджень - у серпні в Батурині працює археологічна експедиція!

Бажаєте доторкнутися до української історії? А прийняти участь у відкритті її таємниць? Якщо так – то сповіщаємо Вас, що скоро знову почнеться археологічний сезон в Батурині і ми станемо свідками нових відкриттів!

Батуринська Міжнародна археологічна експедиція, організована Інститутом історії, етнології та правознавства ім. О. М. Лазаревського і Канадським інститутом українських студій, крок за кроком, вже впродовж шістнадцяти років, відкриває нам історію Батурина.

Ми запрошуємо Вас стати учасником розкопок! Вам потрібно мати патріотизм, ентузіазм, запал, немеркнуче відчуття романтики та прекрасне володіння лопатою. Проживання та харчування для археологів-волонтерів за рахунок організаторів.

Погодившись, ви матимете чудову нагоду отримати нові уміння та навички, налагодити нові знайомства та зв’язки. Невелика втома після робочого дня сторицею компенсується задоволенням, яке отримуєш від досліджень та романтичних вечорів біля вогнища над річкою Сейм. Після перших днів розкопок розумієш, що археологія в твоєму серці вже назавжди…

Бажаючі стати археологами-волонтерами - записуйтесь у співкерівника експедиції В’ячеслава Скорохода за адресою: skorohod-sv@ukr.net

Ласкаво просимо до пригод!

Вельмишановні туристи! Ми запрошуємо Вас відвідати Батурин в особливо цікаву пору - під час роботи археологічної експедиції у серпні 2014 року!

Гетьманська столиця

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.