Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 липня, 08:48:21

В Чернігові пройшла творча зустріч з молодим актором, перформером і мімом Дмитром Обедніковим

10.07.2014   08:18Агенцiя

9 липня в прес-клубі «Просвіта» відбулася творча зустріч з актором, перформером, професійним мімом Чернігова Дмитром Обедніковим. Організатором зустрічі виступила ЧОО ВМГО «Молодь Демократичного Альянсу».

У дуже теплій і невимушеній атмосфері молодий актор поділився з учасниками зустрічі історіями зі свого театрального життя, професійним досвідом і навіть привідкрив сторінки особистої біографії. Головна тема розмови все ж таки стосувалась особливостей сучасного театру та сучасних акторів.

Усі присутні на зустрічі: прихильники культури і мистецтва, починаючі актори, журналісти, представники громадськості обговорили з Дмитром питання відродження інтересу у суспільства до театру. Режисер зробив особливий акцент на свої плани щодо удосконалення театральної діяльності і кіноіндустрії.

«Ось чому актори державних театрів працюють на сцені менш якісно, ніж актори комерційних? Та тому що другі зацікавлені в заробітку, величина заробітку напряму залежить від них. Якщо глядачеві не сподобається гра актора, то він більше ніколи не прийде і в результаті не принесе грошей театру. І якщо на зарплату акторів на державного театру це впливає менш, то на недержавні театри - вплив відчувається суттєво» - відмітив Дмитро Обедніков.


Досьє:
Дмитро Обєдніков працював у Чернігівському обласному академічному українському музично-драматичному театрі імені Т. Г. Шевченка. На даний момент є актором харківського Театру «Т». Перформер, професійний мім у Чернігові.
На його рахунку десятки акторських робіт у театрі, серед яких такі відомі вистави: «Гамлет», «Гравці», «Записки божевільного», «Шантрапа», «Небо в алмазах».
Щодо зйомок в кіно, то грав в таких фільмах: «Дау», «Поки станиця спить», «Чотири» та інші.

 

Останні новини Чернігівщини

ДЕНЬ 877 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 877 RUSSIAN AGRESSION

ДЕНЬ 877 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 877 RUSSIAN AGRESSION 08:35

19 липня відзначають Міжнародний день ретейнерів, День нових друзів.

На Чернігівщині потонув молодий чоловік 16:59

Про це повідомили у ГУ ДСНС у Чернігівській області.

Соціальний захист ВПО на Ніжинщині: програми підтримки та допомога благодійників 16:36

На території Ніжинського району (включно з райцентром) на обліку в єдиній інформаційній базі даних про ВПО перебуває понад 12,8 тисячі осіб. Найбільше з Чернігівської (близько 4 тисяч) та Київської (понад 4,5 тисячі), решта – з Донецької, Луганської, Харківської, Сумської, Херсонської областей.

єРобота: в Чернігові військовий відкрив чайну «Сьорб» 15:50

Не кавою єдиною, вирішив Владислав Іванцов і відкрив у Чернігові чайну «Сьорб». Для цього скористався програмою «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» урядового проєкту «єРобота» і отримав понад 450 тис. гривень на започаткування бізнесу.

Реформа шкільного харчування в Ніжинській громаді в дії! 15:09

Обирати здорову їжу навчали школярів у пришкільних таборах Ніжина.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини