Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 червня, 02:10:03

Виставка "Чарівні візерунки" відбулась в Чернігівській виправній колонії № 44

09.07.2014   08:31Агенцiя

Творчі роботи засуджених Чернігівської виправної колонії № 44 управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області були об`єднані виставкою художньо-прикладної майстерності «Чарівні візерунки».

Метою проведення цього заходу став розвиток творчих здібностей в осіб, які відбувають покарання у виді позбавлення волі, підвищення потягу до естетичної краси та саморозвиток засуджених жінок.

Засуджені активно прийняли участь та підготували різноманітні роботи до конкурсу, в яких варто відзначити і творчий підхід, і майстерність володіння техніками вишивки. Жінки показали власноруч вишиті українські рушники та бісером вишиті картини, в які майстрині вклали своє серце та душу. Учасниці конкурсу театрально представили кожен виріб, виконуючи при цьому віршовані твори та народні пісні.

Персонал установи високо відзначив творчі роботи засуджених, оглядаючи виставку творів. Журі визначило найкращі роботи. Оригінальний підхід до конкурсної роботи використала засуджена 7 відділення Олена Саламаха, яка і стала переможницею.


Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.