Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 3 жовтня, 06:45:05

У Чернігові відкрилась виставка "Країна прав людини"

20.05.2014   14:10Агенцiя

В рамках святкування Дня Європи в місті Чернігові щороку відбуваються заходи, спрямовані на покращання інформування громади з питань європейської інтеграції, виховання молодого покоління у дусі європейських цінностей, вивчення історії, культури та традицій країн Європи.

Традиційним є фестиваль країн Європи, що був започаткований громадськими організаціями «Жменя» та «Євроклуб» у тісній співпраці громадськості та управлінь міської ради: культури, освіти, стратегічного розвитку міста та туризму. У 2014 році фестиваль відбувається з 12 до 31 травня. У навчальних закладах та закладах культури, бібліотеках відбуваються різноманітні заходи.

На цьогорічному фестивалі країн Європи крім країн, що входять до Європейського союзу, була представлена ще одна країна – «Країна прав людини».

«Країна прав людини» – це виставка з 25 пересувних мобільних стендів створених творчим колективом НГО «МАРТ», які мандрують по всім українським містам.

Кожен стенд спонукає відвідувачів замислитися над актуальністю формування у молоді сучасної української держави найважливішої європейської цінності – прав людини.

Унікальністю виставки «Кожен має право знати свої права» є те, що презентували її своїм одноліткам – євроклубівцям шкіл міста та області – учасники євроклубу Чернігівського обласного ліцею для сільської обдарованої молоді.

Учасники інтерактивної екскурсії по «країні прав людини» впевнились, що кожен має право знати свої права.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:45

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.

Чернігівський спецпризначенець Віталій Костюченко: «Ми захищаємо свою землю, своїх рідних, своїх дітей» 09:39

Свідомо обрав професію захисника України, бо відчував, що велика війна з росією неминуча. Поліцейський інспектор-снайпер Віталій Костюченко стояв у витоків формування спеціального підрозділу «Чернігів», і вже десятий рік поспіль виконує бойову роботу в найгарячіших точках російсько-українського протистояння.

2 жовтня - цей день в Україні та в світі

2 жовтня - цей день в Україні та в світі 09:36

ДЕНЬ 586 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 586 RUSSIAN AGRESSION

 Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх

Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх 09:03

Вчора, 28 вересня, слідчі поліції відкрили провадження за статтею 396 Кримінального кодексу України (приховування тяжкого злочину) щодо посадових осіб установ освіти Чернігова, які могли приховати можливі факти розбещення неповнолітніх вчителем.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини