Правнуки ветеранів вшановували пам`ять захисників. ВІДЕО
Напередодні 9 травня - дня, який подарував життя як мінімум уже трьом поколінням, не зважаючи на політичну ситуацію в країні та неоднозначне ставлення до форми проведення Дня Перемоги, прийдешні покоління згадують про ті страшні роки.
А особливо приємно те, що вже правнуки ветеранів можуть самі створити справжнє феєричне дійство.
Чернігівський палац культури художньої творчості дітей, юнацтва та молоді організував свято поколінь. Адже у концертній програмі та глядацькій залі були внуки та бабусі. Зокрема, маленькі артисти вразили розмаїттям талантів, запропонувавши танцювальні, вокальні та навіть циркові номери.
А скільки емоцій викликав ансамбль барабанщиць! Старше покоління теж не залишилось у боргу – народний хор "Калина" довів, що є ще порох у порохівницях.Аматорський вокальний ансамбль «Діти війни», окрім чудових пісень, повідав захоплюючу воєнну істрію про командира девізії полковника Марченка. Маленькі слухачі ще раз переконалися, що справжні герої – це звичайні люди. Тож варто пам’ятати про них та шанувати і дякувати тим, хто ще є серед нас.
Дякуємо за мирне небо над головами і щиро сподіваємося, що воно таким і залишиться! З Днем Перемоги, Україно!
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.