Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 15 листопада, 03:31:57

У Чернігові відкрилася виставка “Перемога одна на всіх”

08.05.2014   17:51Агенцiя

8 травня з нагоди заходів, присвячених відзначенню Дня Перемоги Чернігівський історичний музей імені В.В. Тарновського у фойє обласного театру експонував виставку “Перемога одна на всіх”.

Вона розповідає про Берлінську наступальну операцію. Мовою документів, нагород, особистих речей представлена участь чернігівців у взятті Берліна. Одну на всіх Перемогу здобули генерал-полковник авіації Герой Радянського Союзу Сергій Руденко; підполковник авіації Двічі Герой Радянського Союзу Олександр Молодчий; майор-артилерист Микола Іванцов; молодший лейтенант танкіст Анатолій Майборода; підполковник авіації Георгій Рудько та його дружина медсестра Поліна Рудько; рядовий Михайло Коломієць; рядовий Василь Подорван; молодший сержант піхотинець Григорій Савенко, який підняв прапор над рейхстагом та багато інших.

З експозицією ознайомилися ветерани війни, учні чернігівських шкіл, громадськість, які взяли участь у зборах.

9 травня виставка “Перемога одна на всіх” буде розгорнута у військово-історичному музеї, де експонуватиметься до кінця травня.

Сергій Лаєвський,
фото В’ячеслава Васильєва

Останні новини Чернігівщини

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07

Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.

 Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів

Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03

Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.

За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12

13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини