Чернігівські лялькарі здійснили благодійний показ вистави "Червона шапочка та інші". ФОТО
7 травня в Чернігівському обласному дитячому (ляльковому) театрі ім. Олександра Довженка відбувся благодійний показ вистави «Червона шапочка та інші» за казками Шарля Перро.
Цього дня до театру завітали вихованці Чернігівської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів ім. Ю.М.Коцюбинського та Чернігівської спеціалізованої ЗОШ І та ІІ ступенів.
Перед виставою, в фойє театру, глядачів зустрічали казкові персонажі Дракончик Ням-Нямчик і Клоун Іриска. Разом з ними дітлахи робили веселу зарядку, а також відповідали на питання казкової вікторини, яку підготувала помічник режисера Яна Паніна.
З початку року на благодійних виставах в Чернігівському обласному дитячому (ляльковому) театрі ім. Олександра Довженка вже побувало майже 3000 глядачів.




Останні новини Чернігівщини
Звернення до Державного архіву області: чим цікавляться громадяни 10:16
Державний архів Чернігівської області є одним з найбагатших в Україні: тут зберігаються документи з кінця XVIII століття до теперішнього часу.
В одному з дитсадочків Чернігова відремонтували укриття завдяки міжнародній підтримці 09:54
Реалізував проєкт Міжнародний благодійний фонд «Янголи Свободи». Вартість – майже 600 тисяч гривень, з яких 527 тисячі профінансував меценат із Казахстану.
Чернігівські спортсмени здобули нагороди на Кубку України з гирьового спорту 09:19
У Києві відбувся Кубок України з гирьового спорту СГСУ, в якому взяли участь понад 200 гирьовиків з восьми регіонів України.