У селі Грем'яч Новгород-Сіверського району освятили місце, де побудують Храм Різдва Пресвятої Богородиці. ФОТОрепортаж
У селі Грем’яч Новгород-Сіверського району Чернігівської області пройшло освячення Хреста та місця під будівництво майбутнього храму, який назвуть на честь Різдва Пресвятої Богородиці.
Чин освячення провів архієпископ Чернігівський та Новгород-Сіверський Амвросій.
На освячення зібралися не тільки жителі Грем’яча, а й навколишніх сіл. Для них — це не просто знакова, а й історична подія. Новий храм буде зведено на високому пагорбі, місці де раніше теж стояла церква, яка була зруйнована у 1943 році.
Віряни з нетерпінням чекатимуть, поки окрасою їх села стане нова церква, чим відродиться духовність. Вони вірять, що відтепер відродиться і село.
ФОТОрепортаж ВІКТОРА КОШМАЛА
Останні новини Чернігівщини
У філармонійному центрі розпочався зимовий казковий цикл 11:14
Зима розпочалася — і знову чарівний світ, і знову казка! У ці дні діти з особливим нетерпінням чекають на подарунки від Святого Миколая-чудотворця.
У Чернігові поліція працює на місці атаки рф по житловому району 11:11
Сьогодні вночі ворог вкотре атакував мирне населення Чернігова. Окупанти поцілили по житловому району в центрі міста. Попередньо відомо, що від удару постраждали троє чернігівців.
Бюджети Чернігівщини отримали 2,5 мільярди гривень податків у листопаді 2025 року 11:08
Головне управління ДПС у Чернігівській області висловлює вдячність платникам податків за сумлінне виконання податкових зобов’язань та вагомий внесок у розвиток економіки й забезпечення функціонування соціальної, освітньої, медичної та інших важливих сфер життя держави та області.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:05
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.
8 грудня: цей день в Україні і світі 09:03
День 1383 Російська агресія - Day 1383 Russian aggression









