Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 червня, 07:13:43

Молодіжний театр відзначився на "Театральній весні 2014" у місті Кременчук

16.04.2014   08:07Агенцiя

Вистава «Стільці» молодого режисера Євгенія Сидоренко була представлена на фестивалі «Театральній весні 2014».

До Міжнародного дня театру у Кременчук з’їхалися театри з різних міст України, а саме театри: «Аскал», Кременчуцький Троїцький театр, «Міст», «Райдо», «Настоящее» і Чернігівський молодіжний театр. Які головні цілі і завдання « Театральної весни », розповів нам головний організатор цього заходу, Ситник Сергій Михайлович. 

«Кременчук має багаті театральні традиції. Особливо сильні вони були до Великої вітчизняної війни, у місті існувало 4 театри і стаціонарний цирк. Після все тримається на якісному самодіяльному театрі і гастролюючих колективах різного рівня. "Театральна весна" спрямована на відродження театрального мистецтва в нашому місті».

Як пройшло знайомство з чернігівськими акторами Покровським Романом , Юлією Матросової і молодим режисером Євгеном Сидоренко?

«Було приємно, що географія нашого "мистецького заходу" розширюється. Київ, Хмельницький, Полтава, Олександрія, ось тепер ще й Чернігів. Ми відчули себе добрими друзями».

Глядачі залишилися задоволені після знайомством з Чернігівським театром?

«Стільці» показали кременчужанам інший театр, більш глибокий, душевний, може бути несподіваний для рамок п'єси абсурду. Це був позитивний експеримент чернігівського театру над кременчуцьким глядачем. Він закінчився успішно, адже кременчужани чекають нових зустрічей з улюбленим театром».

Чи виправдала вистава ваші очікування?

«Оскільки в рамках " Театральній весни" це виступ першого професійного театру (у палаці , на великій сцені, постійно проходять гастрольні виступи театрів України, російських антреприз, у нас свій досвід творчої співпраці з німецьким театром "ВААL НОВО") - ми дійсно чекали чіткої професійної, глибокої гри. Мала сцена - це завжди пошук, експеримент. Що ми і отримали, чому і раді».

Що б ви хотіли побажати чернігівському театру?

«Театр може процвітати тільки в мирний час. Тому і бажаємо нашим друзям, як і всім чернігівцям МИРУ! В іншому Чернігівський Молодіжний Театр іде своїм творчим шляхом, який виділяє його як своєрідний, сміливий, цікавий глядачеві колектив».


Департамент культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації

 

Останні новини Чернігівщини

Коронавірус виявили ще у 22 людей

Коронавірус виявили ще у 22 людей 14:49

За добу на Чернігівщині коронавірус діагностували у 22 людей.

У Чернігові розпочав роботу велопатруль

У Чернігові розпочав роботу велопатруль 12:56

Сьогодні вперше на вулиці міста виїхав справжній поліцейський велопатруль. Інспектори на двоколісних транспортних засобах вишикувались в сквері імені Богдана Хмельницького, де до них звернувся начальник управління патрульної поліції Андрій Думич.

У партії

У партії "Слуга Народу" призначили керівників обласних осередків. У Чернігівський - Павло Халімон 12:34

У політичній партії «Слуга Народу» призначили керівників обласних осередків у дев’яти регіонах України.

У росіянина на кордоні вилучили кортик

У росіянина на кордоні вилучили кортик 12:07

В міжнародному автомобільному пункті пропуску «Сеньківка» на виїзд з України оформлявся легковий автомобіль «Фіат». В якості пасажира в ньому слідував 50-річний громадянин Росії.

Заробітна плата в області. ДОВІДКА

Заробітна плата в області. ДОВІДКА 11:32

На підприємствах, в установах та організаціях Чернігівської області у квітні 2020 року було зайнято майже 173 тис. штатних працівників. На оплату їхньої праці спрямовано 1503 млн.грн. Номінальна заробітна плата в розрахунку на одного штатного працівника становила 8697 грн (в Україні – 10430 грн), що на 5,8% більше, ніж у квітні 2019 року.