Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 квітня, 09:24:14

Як у Чернігові вербу святили. ФОТОрепортаж

14.04.2014   14:00Агенцiя

13 квітня - Вербна неділя. В цей день віряни йдуть до церкви з гілочками верби, яка є символом свята.

Саме гілки цього дерева прийнято освячувати на Вербну неділю, так як іудеї теж зустрічали Ісуса з гілками в руках. Інші народи часто використовують під час святкування Входу Господнього в Єрусалим гілки інших дерев і квітів, але на території Росії, Україні, Білорусії саме верба першою розпускається навесні.

ФОТОрепортаж Віктора Кошмала

Останні новини Чернігівщини

У поліції Чернігівщини відзначили професійну діяльність офіцерів служби освітньої безпеки 09:18

З нагоди другої річниці створення Служби освітньої безпеки начальник Головного управління Нацполіції в Чернігівській області Іван Іщенко та т.в.о начальника Управління патрульної поліції в Чернігівській області Ярослав Гордієнко відзначили офіцерів СОБ.

Доступ до послуг за будь-яких умов: про Індекс цифрової трансформації громад та Starlink – на брифінгу в ОВА 16:44

На національній платформі «Дія.Цифрова громада» працює унікальний інструмент – Індекс цифрової трансформації, який дозволяє в режимі реального часу вимірювати рівень цифровізації громад України.

На Чернігівщині триває декларування зброї: поліція нагадує громадянам про необхідність обов’язково задекларувати знайдену або отриману вогнепальну зброю та боєприпаси 16:19

Поліція інформує: декларування раніше знайденої або отриманої вогнепальної зброї звільняє людину від кримінальної відповідальності за її незаконне зберігання та надає право законно залишити зброю в себе.

Новгород-Сіверські поліцейські затримали торгівця наркотиками 15:28

Оперативники та слідчі Новгород-Сіверського райвідділу поліції викрили незаконну діяльність 55-річного зловмисника, який систематично займався збутом наркотичних засобів. Зловмисника поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини