“Туристичний клуб Чернігівщини“ запрошує до співпраці!
Нова громадська ініціатива стартувала в нашій області.

Це так званий «Туристичний клуб Чернігівщини », який створили ініціативні громадяни, безпосередньо надають туристичні послуги жителям і гостям регіону. Це співробітники турфірм та екскурсоводи, організатори турпоходів і власники садиб зеленого туризму, підприємці, що пропонують активні види відпочинку та журналісти.
Перша зустріч активістів відбулася нещодавно в актовому залі Департаменту культури і туризму, національностей та релігій. «Не беремося стверджувати, що в докризові часи туризм процвітав . Тим не менш, той тупик, в якому він опинився зараз, вимагає негайної реакції як з боку держави, так і самих учасників ринку ! - Вважає Олег Герасименко. - Суб'єктам туристичного ринку слід розраховувати тільки на себе, спонсорів та небайдужих чернігівців. Нам необхідно хоча б формально об'єднається, щоб виробити спільну стратегію розвитку залишитися на плаву до кращих часів».
Основні напрямки діяльності «Туристичного клубу Чернігівщини»:
- Планування та реалізація маркетингових заходів, рекламних компаній;
- Сприяння реалізації цікавих проектів у туристичній сфері області;
- Спільне вирішення проблем, які заважають ефективному розвитку туризму;
- Створення умов для продуктивної співпраці держави та бізнесу;
- Координація дій, спрямованих на розвиток туристичної сфери Чернігівщини.
Найближчі події, за реалізацію яких взялися ініціативні громадяни - організація прес-туру для представників всеукраїнських ЗМІ (за маршрутом Чернігів – Сосниця - Короп - Рихли - Мезин -Чернігів) та проведення екологічного сплаву на байдарках по р. Десна для прибирання сміття в місцях масового відпочинку. Запрошуємо бажаючих приєднатися до нашої ініціативи! Шукаємо спонсорів, готових фінансово підтримати наші проекти.
Для отримання більш детальної інформації звертайтесь за тел.: 067-764-93-15.
Наш е- mail: tour-club@ukr.net
Вікторія Сидорова
Останні новини Чернігівщини
До 15 років позбавлення волі засуджено мешканця Чернігівського району за вчинення зґвалтування своєї доньки 17:46
За публічного обвинувачення прокурорів Козелецької окружної прокуратури судом визнано винним 44-річного мешканця Чернігівського району у вчиненні зґвалтування своєї 12-річної доньки (ч. 4 ст. 152, ч. 6 ст. 152 КК України).
“В ніч на Івана Купала” — разом з Академічним народним хором 16:45
Як завжди, неймовірно барвисту і виразну купальську програму запропонували глядачам артисти Академічного народного хору Чернігівського обласного філармонійного центру під керуванням заслуженого діяча мистецтв України Володимира Коцура.
Засуджено мешканця м.Чернігова за розбійний напад на військовослужбовця 16:21
Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено вину 32-річного місцевого жителя у нападі з метою заволодіння чужим майном, поєднаним з погрозою застосування насильства, небезпечного для життя та здоров’я особи, яка зазнала нападу, вчиненому в умовахвоєнного стану особою, яка раніше вчиняла розбій, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 187 КК України.
Ще три громади області розробляють концепти безбар’єрних маршрутів 15:39
На Чернігівщині триває робота над формуванням комплексної мережі безбар’єрних маршрутів. Крім Олишівської селищної ради, дорожні карти таких проєктів намітили також Гончарівська, Коропська та Парафіївська громади.
Засуджено до 10 років позбавлення волі чоловіка за вбивство односельчанина 14:57
Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 54-річного мешканця одного з сіл Чернігівського району та області за фактом умисного вбивства знайомого своєї дружини (ч.1 ст.115 КК України).