Козацькі забави та відкриття сезону на чернігівському Валу. ВІДЕО
5 квітня у Чернігові розпочався туристичний сезон.
До цієї події були приурочені всілякі забави та розваги.
Спочатку відкрили пам’ятну скульптуру билинного воїна Іллі Муромця. Ця подія кілька днів супроводжувался інформаційними війнами між тими кому подобається постать Іллюші і тими кому не подобається. Але відкриття та презентація все-таки відбулася.
Далі на Валу розпочалося історичне дійство, під час якого актори театру розповіли історію міста. Потім були вручені подіки і нагороди за внесок у розвиток туристичного напрямку в місті.
А після офіційної частини чернігівці та гості міста побачили козацькі забави та бойові танці.
Останні новини Чернігівщини
«Стійке населення»: Фонд «Партнерство за сильну Україну» реалізовуватиме на Чернігівщині нову ініціативу 12:10
До жовтня 2027 року на Чернігівщині триватиме впровадження ІІ фази програми «Партнерство за сильну Україну». Йдеться, зокрема, про швидке реагування на надзвичайні ситуації, відновлення соціальної інфраструктури, стабільну роботу підприємств житлово-комунального господарства та підтримку економічної стійкості.
російські дрони атакували державні установи на Чернігівщині 12:08
Сьогодні вранці російські дрони атакували Прилуцьку міську раду та податкову у Новгород-Сіверському.
Надзвичайні події в області за останню добу 12:01
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
Чернігівські стрільці вибороли низку нагород на чемпіонаті України у Львові 11:58
З 30 березня до 04 квітня у Львові відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової серед спортсменів 2006 року народження та молодших.
Дві срібні нагороди Олександра Лісогора на Континентальному кубку SLAVIC CUP у Словаччині 11:57
З 28 до 29 березня у Словаччині відбувся Континентальний кубок з лижних гонок SLAVIC CUP (міжнародні змагання FIS).