У Чернігівському літературно-меморіальному музеї-заповіднику М.Коцюбинського відбулося вручення премії ім. Л.Глібова
Літературна спілка «Чернігів» та журнал «Літературний Чернігів» назвали лауреатів премії імені нашого земляка Леоніда Глібова.

Письменник Михайло Ткач вручив їм почесні дипломи.
Отже, журі літературної премії в номінації «Поезія» удостоїло звання лауреата поетесу з Бахмача Валентину Михайленко за поетичну книгу „ Маленька дівчинка на острові весни..."
Лауреатом у номінації «Проза» став письменник Іван Корсак (м. Луцьк) - за високохудожні патріотичні романи на історичну тематику, що вишли в останні роки. Дослідник доби козацтва, відомий журналіст Сергій Павленко (Чернігів) став лауреатом у номінації «Краєзнавство» за книгу «Мікротопоніми. Чернігів – Сіверщина».
А капела бандуристів ім. Остапа Вересая обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм. (художній керівник заслужена артистка України Раїса Борщ, хормейстер - заслужений працівник культури України Микола Борщ (м. Чернігів) стала лауреатом у номінації „Мистецтво" за збереження музичної спадщини, традицій українського народу, популяризацію та високохудожнє виконання народних пісень.
У номінації «Благодійна та громадська діяльність» фотожурналісти Ігор Волосянкін та Мар’яна Харді стали лауреатами премії за активну громадську позицію та фотопубліцистику з гарячих точок Євромайдану.
Лауреати одержали дипломи у завжди гостинному осередку української культури Чернігова – музеї-заповіднику Михайла Коцюбинського. Перед присутніми виступила капела бандуристів ім. Остапа Вересая. Учасники дійства переглянули фотороботи лауреатів.
Премію Леоніда Глібова заснували у 2002 році Літературна спілка „Чернігів" та журнал „Літературний Чернігів". Вона присуджується авторам за кращі твори, видані не пізніше як за три попередні роки, в день народження Леніда Глібова.
Музей-заповідник ім.Коцюбинського
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині внаслідок російської атаки поранено людину: поліція задокументувала наслідки чергового воєнного злочину 17:10
Вчора вдень росіяни атакували безпілотниками одне із сіл Семенівської громади Новгород-Сіверського району.
Про старт опалювального сезону, інтеграцію ветеранів, впровадження проєктів від Мінсоцполітики – на засіданні Чернігівського Офісу Конгресу місцевих і регіональних влад 16:39
Питання життєдіяльності регіону – у фокусі сьогоднішнього розширеного засідання Чернігівського регіонального Офісу Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.
В Чернігівському районі поліцейські затримали підозрюваного у завданні тяжких тілесних ушкоджень знайомому 15:16
Поліцейські відділення № 2 (селище Ріпки) Чернігівського райуправління поліції затримали чоловіка, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень 31-річному жителю одного з сіл Добрянської громади Чернігівського району.
Оперативна інформація станом на 21 жовтня: місто працює в умовах блекауту 14:35
20 жовтня 2025 року армія російської федерації завдала ударів по енергетичній інфраструктурі Чернігівської області.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 14:13
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.