Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 4 липня, 18:50:49

Один з кращих слоганів для Криму придуманий у Чернігові

06.03.2014   11:03Агенцiя

Слоган Інги Ворошило з Чернігова серед шести девізів-переможців курортного сезону у Криму

У Ялті вибрали кращий слоган курортного сезону 2014 року.

За словами заслуженої артистки автономії Злати Огневич, яка визнана офіційним «туристичним обличчям» Криму, переможцями проекту стали 6 слоганів, що надійшли від 5 осіб з України та Росії. Це Андрій Рижов (Москва), Тамара Кононова (Санкт-Петербург), Катерина Пуртова (Рівне), Інга Ворошило (Чернігів), Євгенія Куряча (Омськ).

Девізи-переможці: «Крим. На сонячному боці щастя», «Крим — один, але в кожного свій...», «Крим — гори здо­­ров’я і море вражень», «Відпочинок в Криму — корисна традиція!», «Крим — ре­цепт здоров’я і гарного настрою», «Крим — за тради­цією, по серцю, по душі».

Переможці конкурсу отримають сертифікати на відпочинок в Криму, які надали кращі оздоровниці та готелі півострова: ПРАТ «Санаторій «Київ» (Керч), ДП «Санаторій «Ай-Петрі»« (Ялта), ПРАТ «Са­наторій «Сакрополь» (Са­ки), готель «Астарта» (Судак), готельний двір «Яхонт» (смт Чорноморське), ТОК «Судак» і готель «Форум» (Судак).

Ці шість слоганів стануть основою рекламного відео­ролика, над створенням якого працюють кримське курорт­не відомство і команда Злати Огневич. Ця продукція буде розповсюджуватись через представництва і туристичні офіси Криму у 12 містах, в тому числі і за кордоном.

Крымские известия

Останні новини Чернігівщини

Тупичівська громада серед фіналістів конкурсу

Тупичівська громада серед фіналістів конкурсу "Неймовірні села України 2022" 16:04

Село Тупичів Чернігівської області знаходиться на кордоні з країною-агресором росією. Відстань до пункту перетину — 53,5 км. В перший день війни о 12:20 село було вже окуповане ворогом.

Дитячі будинки сімейного типу з Коропської громади отримали допомогу від Олени Зеленської

Дитячі будинки сімейного типу з Коропської громади отримали допомогу від Олени Зеленської 15:59

Дитячий будинок сімейного типу Тригубенків, в якому виховуються 10 дітей, позбавлених батьківського піклування, за потребою отримала під першої леді пральну машину, два планшети й телефон.

Прикордонники Чернігівщини та Сумщини не фіксують, щоб ворог формував ударні групи

Прикордонники Чернігівщини та Сумщини не фіксують, щоб ворог формував ударні групи 15:48

На кордоні з рф у межах Чернігівської та Сумської областей росія продовжує утримувати окремі підрозділи збройних сил, а саме в прикордонних районах Брянської та Курської областей.

Як Чернігівщина готується до ймовірного наступного вторгнення Росії

Як Чернігівщина готується до ймовірного наступного вторгнення Росії 15:43

П'ять громад Чернігівщини (Корюківська, Сновська, Новгород-Сіверська, Городнянська) визначені місцями проведення бойових дій. В області ані дня без обстрілів: мінометних і артилерійських по прикордонних населених пунктах або ж подалі, як-от до Десни чи Прилук, ракетами.

На Чернігівщині прикордонники знайшли диск із документами військової частини рф, яка брала участь у війні проти України 15:20

На носії знаходиться більше сотні гігабайт даних про зенітно-артилерійський підрозділ рф з-під москви: штатно-посадовий розпис з біографіями російських військових, технічна документація озброєння та військової техніки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини