Перший номер відновлених "Чернігівських єпархіальних відомостей"
11 лютого 2014 р. надруковано перший номер відновленого часопису «Чернігівські єпархіальні відомості». Видання з такою назвою виходило до 1917 р., з 2008 р. існує як сторінка в мережі Інтернет, а з січня 2014 р. воно відновлене і як газета Чернігівської єпархії УПЦ Київського Патріархату.
Також видання продовжує традиції єпархіальної газети «Покрова», 50 номерів якої вийшли у 2008-2012 роках. Відтепер «Покрова» є газетою однойменної ніжинської парафії, настоятелем якої є протоієрей Михаїл Якубів.
У газеті вміщено відомості про свято Стрітення, короткий церковний календар, звернення головного редактора архієпископа Євстратія до читачів, хроніку архієрейського служіння за січень 2014 р., роздуми світського психолога і священнослужителя на тему використання покарання у вихованні дітей, інші матеріали.
Тираж щомісячного видання – 2500 примірників, перша і остання з чотирьох сторінок газети – кольорові. Орієнтовний час виходу – останній вівторок кожного місяця.
Завдяки допомозі панів Анатолія та Валентина газета розповсюджується на благодійних засадах. У майбутньому планується збільшення її об’єму та відкриття підписки. До цього часу газету можна отримати лише у парафіяльних храмах, зокрема у кафедральному соборі св. Катерини, П’ятницькому храмі та церкві святих Михаїла і Федора у Чернігові, кафедральному соборі Всіх Святих, Покровському та Преображенському храмах у Ніжині, церкві Різдва Пресвятої Богородиці в Прилуках, інших храмах Київського Патріархату.
Прес-служба Чернігівської єпархії
Останні новини Чернігівщини
Поліція Чернігівщини повідомила про підозру директору підприємства за ухилення від сплати податків на майже 14 мільйонів гривень 11:49
Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури встановили, що 56-річний директор підприємства організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму майже 14 мільйонів гривень.
Поліція документує наслідки ворожих атак на Чернігівщині 11:48
Вчора, 25 січня, росіяни поцілили дронами по житловому району в м. Семенівка Новгород-Сіверського району. Інформація про постраждалих не надходила.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:45
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи та 2 особи постраждали.
26 січня: цей день в Україні і світі 08:43
День 1433 Російська агресія - Day 1433 Russian aggression
З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01
З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.