Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 15 квітня, 05:11:09

“Вітамінка доброти” від Маргарити Бордонос та Володимира Шовкошитного

07.02.2014   08:23Агенцiя

Сьогодні у КМЦ «Інтермеццо» відбулося представлення повісті дитячої письменниці Маргарити Бордонос «Вітамінки доброти». Після того як твір отримав Корнійчуківську премію в номінації “Проза для дітей молодшого віку” письменниця отримала від одного з членів журі Володимира Шовкошитного пропозицію надрукувати книгу саме у його видавництві «Український пріоритет».

Тож цілком закономірно, що разом із пані Маргаритою відбулося знайомство чернігівців із видавництвом «Український пріоритет» та його засновником – письменником, громадським діячем Володимиром Шовкошитним.

- “Книга Маргарити Бордонос без всякого сумніву підпадає під категорію тих книг, які друкує видавництво «Український пріоритет» адже вона розповідає дітям про доброту, але без всяких повчань, показуючи життя таким, яким воно є насправді”, — зазначив Володимир Шовкошитний.

- «Книга «Вітамінка доброти» пропонує читачам цікаву й динамічну розповідь, – розповідає авторка, — про те, як семирічний Сергійко разом зі своїми однокласниками запропонував своєму ровеснику, що через недугу не міг сам ходити, цікаве спілкування, ігри, а головне – надію й бажання лікуватися».

Цікаво, що авторкою ілюстрацій до книги став не професійний художник, а київська студентка Лілія Горбач.

По закінченню презентації Володимир Шовкошитний на «стелі автографів» написав побажання для КМЦ «Інтермеццо» — «заклад про який я давно чув, але побував тільки сьогодні»: «Звитяг і злетів!».


http://www.pivnich.info/vitaminka-dobroty-vid-marharyty-bordonos-ta-volodymyra-shovkoshytnoho-video-foto/
 

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 185 нових випадків COVID-19

Виявлено 185 нових випадків COVID-19 20:47

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 14 квітня в області зафіксовано 185 нових випадків COVID-19.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб 12:46

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 14 квітня в області вакцинація від коронавірусу охопила 7411 осіб.

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" 12:00

12 березня за участі експертів проєкту ЄС "Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні" та представників міжнародної спільноти Slowfood в Чернігові відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" як інструмент розвитку сільських територій".

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами 11:30

13 квітня відбулося чергове засідання робочої групи щодо запобігання нелегальному обігу та незаконній торгівлі нафтопродуктами на території області.

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19 11:11

13 квітня відбувся онлайн-брифінг, на якому медичні експерти відповіли на найпоширеніші питання лікарів та громадян щодо вакцинальної кампанії.