Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 7 червня, 14:35:15

V Конкурс Професійної Журналістики "Честь професії": перші 45 конкурсних робіт. Прийом робіт триває до 15 березня

05.02.2014   14:15Агенцiя

За перший місяць на V конкурс професійної журналістики «Честь професії» більше всього робіт було подано учасниками в спеціальну номінацію «Краще подання теми «Цілі Розвитку Тисячоліття. Майбутнє, якого ми прагнемо» за підтримки Програми розвитку ООН в Україні - 23 роботи.

Всього станом на 4 лютого 2014 на конкурс було подано 45 робіт, які доступні на офіційному сайті конкурсу .
 
Серед основних номінацій найбільшу кількість робіт подано у такі –  «Кращий матеріал з громадянською позицією» та «Краще подання резонансного матеріалу» - по 5 робіт у кожну.
 
Нагадуємо, на V конкурс «Честь Професії 2013» приймаються роботи, які були опубліковані в період з 1 квітня 2013 року до 15 березня 2014.
Як і у минулі роки, подавати свої роботи на конкурс можуть всі, хто професійно займається журналістикою в Україні - без обмежень за віком, типом ЗМІ (преса, телебачення, радіо, Інтернет), жанром та сферою журналістики, регіоном роботи та проживання.
 
Важливо: журналіст, редакція або третя особа можуть подавати тільки одну роботу в одну з основних номінацій.
Для спеціальної номінації «Краще подання теми «Цілі Розвитку Тисячоліття. Майбутнє, якого ми прагнемо» немає обмеження по кількості поданих робіт від одного учасника.
 
Жодних реєстраційних внесків немає - усі роботи приймаються на конкурс безкоштовно.
Прийом робіт триває до 15 березня 2014 року.
 
Традиційно власний спеціальний приз для учасників конкурсу підготувала компанія «Емвей Україна» за найкращий «Матеріал, що надихає на створення власного бізнесу».
 
Проведення конференції з актуальних питань професійної журналістики та церемонії нагородження переможців конкурсу «Честь професії 2014» заплановані на 24 квітня 2014 року.
 
Для реєстрації у конкурсі представникам друкованих та інтернет-ЗМІ необхідно заповнити заявку та направити її на e-mail: organizator@uapp.org чи по факсу 044-425-57-87 Контактна особа – Катерина Сторожук

Для реєстрації у конкурсі представникам радіо та ТБ необхідно заповнити заявку та направити її на e-mail: project@nam.com.ua: чи по факсу 044-254-55-56 Контактна особа – Христина Дрогомирецька
 

Останні новини Чернігівщини

Засуджено за вбивство

Засуджено за вбивство 12:05

За публічного обвинувачення прокурорів Козелецької окружної прокуратури 30.05.2023 Козелецьким районним судом визнано винним 56-річного мешканця Чернігівського району у вбивстві свого знайомого (ч. 1 ст. 115 КК України). Вироком суду його засуджено до 7 років 6 місяців позбавлення волі.

Чернігівська область: рятувальники навчають населення діям у разі виявлення вибухонебезпечних предметів

Чернігівська область: рятувальники навчають населення діям у разі виявлення вибухонебезпечних предметів 11:37

У зв’язку з великою вірогідністю натрапити на вибухонебезпечний предмет після проведення активної фази бойових дій на Чернігівщині, надзвичайники постійно нагадують громадянам алгоритм дії у разі їх виявлення.

Громади Чернігівщини можуть втратити більше 500 мільйонів гривень надходжень

Громади Чернігівщини можуть втратити більше 500 мільйонів гривень надходжень 11:25

Громади Чернігівської та ще 11 областей, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих РФ, у 2023 році ризикують не доотримати до своїх бюджетів мільйони гривень.

За п’ять місяців поточного року доходи місцевих бюджетів області перевищили 4,6 млрд грн

За п’ять місяців поточного року доходи місцевих бюджетів області перевищили 4,6 млрд грн 10:46

Упродовж січня-травня 2023 року до місцевих бюджетів Чернігівської області надійшло доходів загального фонду (без урахування дотацій і субвенцій) у сумі 4 602,9 млн гривень. У порівнянні з відповідним періодом минулого року доходи збільшилися на 52,0%.

На засіданні сесії обласної ради рідним військових передали посмертні державні нагороди 10:45

Пленарне засідання 14 сесії обласної ради восьмого скликання розпочалося 6 червня із вшанування пам’яті захисників України, які віддали своє життя в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої країни, а також загиблих через війну мирних жителів.