Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 24 жовтня, 08:11:47

У Чернігові презентовано календар подій на 2014-й рік

23.01.2014   14:21

Концепцію розвитку подієвого туризму в Чернігові та електронну версію календаря подій на 2014-й рік представлено в Чернігівській міській раді.

Заступник міського голови Анна Романова саме подієвий туризм вважає найбільш перспективним напрямком. На її думку, завдяки організації масштабних фестивалів вдасться перетворити потік екскурсантів, які прибувають до міста на короткий час, щоб просто оглянути пам’ятки, на повноцінних туристів, які залишаться тут на кілька днів і заплатять за проживання, харчування та ін.

«Ми вже створили кілька унікальних фестивалів, які здатні підсилити наш бренд «Чернігів – місто легенд». До нас охоче приїздять учасники й гості з інших міст. Практично щомісяця будемо проводити по 3-4 яскравих заходи, здатних зацікавити чернігівців і залучити гостей. Координатором цієї діяльності є управління стратегічного розвитку та туризму міської ради», - розповіла А. Романова.

Вона також поділилася, що в 2014 році є можливість докласти зусиль і поставити кілька рекордів України. «Маємо цікаві ідеї, тож просимо всіх бажаючих долучитися і вносити свої пропозиції», - запросила заступник міського голови.

Презентуючи календар подій на 2014-й рік, начальник управління стратегічного розвитку та туризму міської ради Борис Атрощенко уточнив, що робота над його створенням тривала з минулого року. Опрацьовано великий обсяг інформації про всі події культурно-мистецького, спортивного життя, із них обрано найбільш значущі та включено до календаря. Його буде надруковано в двох форматах – великий А-3 та маленький кишеньковий. Тексти представлені трьома мовами – українською, російською та англійською. Окрім датиі назви події вказано ще й контакти організаторів, аби можна було залучити до співпраці якомога ширшу аудиторію.

Календар буде розповсюджено серед міст-побратимів. Також він поширюватиметься на фестивалях та інших масових заходах. «За спостереженнями попередніх років найбільшу активність туристів очікуємо на весняно-літній період», - сказав Б. Атрощенко.

Він відзначив і результати діяльності з просування бренду міста, так, у 2013 році надходження туристичного збору порівняно з 2011 роком зросли вдвічі.

Електронна версія календаря подій на 2014 рік найближчим часом буде розміщена на сайті «Чернігів туристичний» www.chernihivtourist.com.ua.

Останні новини Чернігівщини

Поліція Чернігівщини розслідує обставини отримання вогнепального поранення мешканцем Ніжинського району

Поліція Чернігівщини розслідує обставини отримання вогнепального поранення мешканцем Ніжинського району 18:31

Поліцейські встановили, що 39-річного мешканця Мринської громади було поранено у живіт кулею з нарізного карабіна.

Ми зібралися вирішити питання, які тягнуться роками та десятиріччями: Дмитро Іванов про засідання екоштабу

Ми зібралися вирішити питання, які тягнуться роками та десятиріччями: Дмитро Іванов про засідання екоштабу 18:24

В обласній державній адміністрації продовжують шукати способи вирішення проблем із довкіллям Чернігівщини.

У бібліотеці Короленка провели круглий стіл

У бібліотеці Короленка провели круглий стіл "Чернігів і чернігівці в житті та науковій спадщині Сергія Єфремова…" 18:16

21 жовтня у читальному залі Чернігівської ОУНБ імені В. Г. Короленка зібралися дослідники та шанувальники наукової діяльності та громадсько-політичного життя історика літератури, академіка УАН і віце–президента ВУАН, автора унікальної праці "Історія українського письменства", безлічі наукових та публіцистичних книг та статей Сергія Єфремова.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 831 новий випадок COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 831 новий випадок COVID-19 18:11

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 23 жовтня в області зафіксовано 831 новий випадок COVID-19.

На Чернігівщині СБУ викрила корупційну схему збагачення чиновників одного із комунальних лісгоспів

На Чернігівщині СБУ викрила корупційну схему збагачення чиновників одного із комунальних лісгоспів 18:00

На Чернігівщині співробітники СБУ викрили «діяльність» посадових осіб одного із лісгоспів, які організували схему реалізації необлікованої деревини підприємцям для подальшого експорту.