Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 липня, 14:47:57

В Арт-клубі запалили Вифлеємський вогонь Миру

21.12.2011   07:48

Останнє засідання Чернігівського клубу авторської пісні, який регулярно збирається в Арт-клубі обласного навчально-методичного центру культури і мистецтв, відзначилось особливо цікавими зустрічами і світлим торжеством.

На річницю творчого об’єднання поетів і бардів завітали директор Міжнародного фестивалю авторської пісні “Славутич” В’ячеслав Востряков, керівник київського клубу АП “Арсенал”, відомий бард Сергій Хоменко (Трям) та чернігівський дует сестер Тетяни та Інни Чабан.
 
Висока виконавська майстерність гостей ні для кого не була несподіванкою, адже всі вони – відомі в жанрі авторської пісні люди, проте зустріч із ними, як і очікувалося, була свіжою і радісною.

Приємною несподіванкою вечора став виступ відомого чернігівського мандрівника-автостопника і журналіста Олександра Волощука. Він не тільки розповів про свою останню мандрівку та участь у освяченні Ельбруса, на який цьогоріч піднявся аж чотири рази, а й заспівав власні пісні. Як виявилось, Олександр писав їх ще 13 років тому, але за роботою та мандрами… забув про це. І тільки нещодавно, під впливом творчої атмосфери клубу, згадав і повторив.

Святкового настрою учасникам зібрання додала й неординарна подія – передача клубові Вифлеємського вогню Миру, який із Києва привезли члени чернігівської скаутської організації “Пласт”. Вони носили вогонь по церквах, лікарнях, притулках і завітали до Арт-клубу. Святу свічку бардам і поетам запалили п’ятикласники чернігівської школи №14 Андрій Хапко та Максим Здор.

Як пояснила керівник місцевого “Пласту” Наталія Соломаха, передріздвяна акція розповсюдження Вифлеємського вогню миру, взятого на місці народження Ісуса Христа, була започаткована в 1986 році в Австрії. Відтоді до неї долучилося багато держав, і ось уже 13-й рік поспіль Україною його розносять члени Пласту – Національної скаутської організації. Вони привозять вогонь із Австрії до Києва і вже там діляться ним із співвітчизниками. Цього року офіційна передача вогню, який вважається символом тепла, віри й любові до ближнього, відбулася в Українському домі столиці.

Останні новини Чернігівщини

Гроші самі не приходять!

Гроші самі не приходять! 14:37

Їх потрібно заробити, або створити умови для бізнесу, якій отримавши прибуток, сплатить більше податків.

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року 13:02

За перше півріччя 2020 року Чернігівським окружним адміністративним судом розглянуто майже дві з половиною тисячі справ та матеріалів.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію 12:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11.00 четверга, 9 липня, в Чернігівській області зафіксовано +6 випадків захворювання на коронавірусну хворобу.

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання 12:15

Протягом першого півріччя поточного року в області статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування отримали 112 осіб.

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину 12:07

На початку липня у Городні завершили будівництво артезіанської свердловини. Її глибина – 508 метрів. Це резервна свердловина, що дозволить забезпечити стабільне водопостачання якісної питної води жителям міста, пишуть на сайті громади.