Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 27 лютого, 23:47:25

В залі Чернігівської музичної школи №1 пройшов благодійний концерт

18.01.2014   09:35Агенцiя

Камерний ансамбль «Артехатта», до якого увійшли нинішні і вже колишні випускники Київської консерваторії, вирішили зібрати гроші для дітлахів, які проходять реабілітацію в Центрі медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

Пристрасне аргентинське танго зібрало в залі Чернігівської музичної школи №1 любителів якісної музики і людей, небайдужих до долі чернігівських дітей-інвалідів: всі гроші, зібрані з концерту, підуть на потреби Центру медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів.
 
Ігор Саєнко, ідейний організатор концерту, 10 років жив у Чернігові, тут він закінчив музичну школу, а потім і музичне училище. Зараз Ігор — дуже успішний музикант, заслужений артист України, багато гастролює Європою, і це не заважає йому займатися благодійництвом.
 
Вхід на концерт був вільний. Принцип збору коштів – усі, хто скільки може, всі кидають гроші у скриньку. Ціль збору коштів чітко визначена – все до останньої копійки піде на обладнання для парафінотерапії, каже директор реабілітаційного центру Василь Пасічник.
 
За підрахунком, чудова музика назбирала три тисячі двісті сорок одну гривню для діток з особливими потребами.

ЧОДТРК

Останні новини Чернігівщини

Вшанували пам’ять полковника армії УНР

Вшанували пам’ять полковника армії УНР 18:17

23 лютого в м Ічня меморіальні заходи увічнення пам’яті борця за незалежність України у 20-му столітті Архипа Кмети розпочалися хвилиною мовчання на честь іншого Захисника України, старшого солдата 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців, уродженця с. Більмачівка Ічнянського району Чернігівської області Сергія ПЕТРАУСКАСА, який 22 лютого цього року загинув на фронті внаслідок обстрілу військами російських загарбників.

Виявлено 157 нових випадків Сovid-19

Виявлено 157 нових випадків Сovid-19 18:12

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА в області станом на 27 лютого зафіксовано 157 нових випадків інфікування COVID-19.

АМКУ став на захист конкуренції на ринку постачання природного газу в Чернігівській області

АМКУ став на захист конкуренції на ринку постачання природного газу в Чернігівській області 13:00

25 лютого Антимонопольним комітетом України надано Чернігівській обласній державній адміністрації обов’язкові для розгляду рекомендації щодо суб’єктів господарювання на ринку постачання природного газу.

Чернігівщина – у трійці регіонів-лідерів підсумкового рейтингу щодо дотримання місцевими органами виконавчої влади вимог та принципів державної регуляторної політики

Чернігівщина – у трійці регіонів-лідерів підсумкового рейтингу щодо дотримання місцевими органами виконавчої влади вимог та принципів державної регуляторної політики 12:30

За даними Аналітичного звіту за 2020 рік, які щорічно готує Державна регуляторна служба України, Чернігівщина посіла 3 місце в підсумковому рейтингу дотримання місцевими органами виконавчої влади вимог та принципів державної регуляторної політики.

Деклараційна кампанія - 2021: кому декларацію подавати не потрібно

Деклараційна кампанія - 2021: кому декларацію подавати не потрібно 11:52

Згідно з п. 179.4 ст. 179 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платники податку звільняються від обов’язку подання податкової декларації про майновий стан і доходи (далі – Декларація) в таких випадках: