Російські барди завітали до Чернігова
У вітальні відділу мистецтв бібліотеки 12 січня відбувся концерт бардів такого рівня, який нечасто можна почути в Чернігові.
Тому що дали його цьогорічні лауреати XVIII фестивалю авторської пісні пам’яті гірського рятувальника Артура Григоряна ("Зимова Ялта"), який 5-7 січня відбувся на Кримському півострові. А саме: Андрій Оршуляк (м. Ростов-на-Дону), Сергій Верещагін (м. Майкоп) та сімейний дует Галини і Володимира Мокроусових (м. Краснодар).
На фестивалі в Ялті гості з Півдня Росії виступали вперше. І відразу перемогли у трьох номінаціях: "Автор-виконавець", "Краща жартівлива пісня" та "Кращий дует". Після фесту, з піднесеним настроєм, кубанські барди здійснили гастрольне турне містами України, де діють творчі осередки, що розвивають авторську пісню. У Чернігові вони виступали на запрошення клубу "Трамонтана". Від’їжджаючи, казали, що такого прийому вони ніде не мали. І що своїх дисків продали тут більше, ніж у містах-мільйонниках України.
Увесь концерт російських гостей – це було суцільне море тепла, позитиву, жартів, сміху, аплодисментів. Публіка була в захваті! Прощатися не хотілося, та гості мусили поспішати – у понеділок їх чекали в Харкові. Тому, на жаль, не встигли навіть міста подивитися. Сфотографувалися лише біля підсвіченої Катерининської церкви.
З надією на нові зустрічі і згадку про Чернігів гості отримали в подарунок кілька пісень у живому виконанні місцевих бардів, диск із записами авторської пісні Придесення та рекламно-інформаційну продукцію про наш край. Трамонтанці сподіваються, що вона заохотить росіян ще повернутися сюди поспівати й помилуватися пам’ятками та мальовничою природою Чернігівщини.
Клуб "Трамонтана" висловлює глибоку подяку відділу мистецтв бібліотеки ім. В.Г. Короленка за сприяння в організації концерту. А ще – обласному навчально-методичному центру культури і мистецтв, який готовий був надати "бременським музикантам" з Росії гуртожиток для ночівлі й можливість поспівати в Арт-клубі, чим ті, на жаль, не змогли скористатися.

Наталія Потапчук, керівник Чернігівського клубу авторської пісні і поезії "Трамонтана"
Останні новини Чернігівщини
Отримано чергову партію генераторів для посилення енергетичної стійкості 16:14
Чернігівська територіальна громада отримала партію генераторів для посилення енергетичної стійкості міста. 17 генераторів потужністю від 50 до 200 кВт будуть розподілені між підприємствами критичної інфраструктури та соціальними об’єктами громади.
Поліцейські Чернігівщини нагадують громадянам правила безпечного відпочинку біля водойм 15:33
Інспектори ювенальної превенції спільно з поліцейськими водної поліції Чернігівщини провели профілактичний захід поблизу водойм у Чернігові.
Від 100 тисяч на старті до 2,5 мільйона гривень на розвиток: програма «Власна справа» оновлює можливості для підприємців 15:12
Про нові умови отримання грантів, зміни в законодавстві та практичні питання участі у програмі «Власна справа» говорили під час чергової зустрічі в межах платформи «Діалог влади та бізнесу».
У Чернігові завершено заміну ділянки тепломережі на вул. М. Загривного 14:28
Випробування на міцність тепломережі по цій вулиці цьогоріч не пройшли — щорічна перевірка тиском виявила витік.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 13:58
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж.