Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 10 червня, 02:22:31

Шевченка зробили ближчим до народу. ВІДЕО

10.01.2014   11:11Агенцiя

9 січня у Чернігові був презентований Український щорічник на 2014 рік.

Унікальне видання представляв голова благодійного фонду "Рідна країна" Микола Томенко. Минулого року фондом були видані альбоми з малюнками Тараса Шевченка та щорічник. Але цьогорічне видання перевершило минулі проекти. Адже тут зібрані малюнки, цитати та вірші великого поета і кожен день можна ніби прожити з ним.

«Кожен має унікальну можливість протягом року, користуючись нашим щорічником, в популярній і доступній версії якомога повніше пізнати Тараса Шевченка – як геніального поета, талановитого письменника, унікального художника, непересічну особистість, словом, – генія, якого знає і поважає не лише у нашій країні, а і у всьому світі», — підсумував Микола Томенко.


Відео ТК "Дитинець"

Довідка: «Український щорічник» — проект Фонду Миколи Томенка «Рідна країна», який реалізується з 2011 року. Видання присвячене згадкам світлих життєвих прикладів видатних українських діячів та спонуканню кожного з нас до щоденної активної праці та помислу «що я зробив для України». Цей проект отримав велику популярність, визнання та позитивні відгуки з різних куточків України. «Шевченківський щорічник» — це вже четверте видання проекту.

Останні новини Чернігівщини

Медіабаза Чернігів зібрала місцевих медійників на День журналіста 14:57

6 червня, у День журналіста, регіональний хаб Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів» організував зустріч для представників місцевих редакцій.

У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулаторної реабілітації

У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулаторної реабілітації 14:32

У шести медичних закладах Чернігівської області з’явилися сучасні відділення амбулаторної реабілітації. Нові простори запрацювали у Городні, Козельці, Бобровиці, Куликівці, Бахмачі та Мені. Це дозволить жителям громад – як військовослужбовцям, так і цивільним чи ветеранам – отримувати якісні реабілітаційні послуги ближче до місця проживання.

Відкрито реєстрацію на відбіркові змагання «Ігри Ветеранів 2026» зі стрільби з луку, настільного тенісу та кросфіту 12:08

Міністерство у справах ветеранів України оголосило про початок реєстрації на відбірковий етап Всеукраїнських спортивних змагань «Ігри Ветеранів 2026». Учасники змагатимуться у стрільбі з луку, настільному тенісі та кросфіті.

Відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка 12:01

Сьогодні, 9 червня, відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка. Керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств Чернігівської міської ради були зібрані з метою обговорення нагальних робочих питань та координації подальшої діяльності.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:59

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.