Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 липня, 19:40:05

Чернігівців пригостили компотом

14.12.2013   12:32Агенцiя

Несподіваний і приємний передноворічний подарунок зробили для шанувальників живопису Національний архітектурно-історичний заповідник “Чернігів стародавній” та відомий художник Олександр Батенєв.

Виставка його живописних полотен з простою назвою “Компот” вражає свіжістю барв, легкістю сприйняття авторського замислу. Митець знає, як подати побачене навколо себе, адже передусім він художник-постановник, котрий створив 20 художніх фільмів, співпрацював з Вірою Глаголєвою та Олександром Галібіним.

Олександр Батенєв брав участь у створенні найскладніших програм популярної комік-трупи “Маски”, декорацій для таких концертів, як “Різдвяні зустрічі” Алли Пугачової, численних теле- і театральних шоу. Напевне, саме отой притаманний йому пошук прихованої краси у, здавалося б, буденних речах робить його картини такими привабливими.

А ще він не користується попереднім начерком за допомогою олівця, тому кольори лягають на папір так природно і прозоро. При тому, що акварель – дуже швидка техніка, адже ці фарби висихають майже миттєво, художник створює викінчені картини з майстерно розставленими акцентами й любовно виписаними деталями. Це той світ, який він бачить за вікном власного помешкання, вулиці, якими ходить, мимолітні думки і враження від життя. Ще не факт, а тільки його передчуття, ще не кадр, а лише його очікування, ще не подія, а лише її передбачення… Такий стан душі можна передати тільки пензлем, тому що за мить усе зміниться. І то вже буде зовсім інша картина…


http://ukurier.gov.ua/uk/news/chernigivciv-prigostili-kompotom/
 

Останні новини Чернігівщини

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

Модульні будинки у громадах. Як забезпечити житлом тих хто його втратив через війну?

Модульні будинки у громадах. Як забезпечити житлом тих хто його втратив через війну? 17:03

Тисячі житлових будинків знищили росіяни за час нового вторгнення. Мільйони українців покинули свої домівки й сьогодні не мають також житла. Як забезпечити таку кількість людей житлом?

Рятівна місія зі щасливим фіналом: на Ічнянщину повернули 11-річного хлопчика із Донецька

Рятівна місія зі щасливим фіналом: на Ічнянщину повернули 11-річного хлопчика із Донецька 10:52

До бабусі на Ічнянщину з тимчасово окупованого Донецька вдалося повернути 11-річного Олександра.

Майже сотня дітей з Чернігівщини оздоровлюється на Закарпатті

Майже сотня дітей з Чернігівщини оздоровлюється на Закарпатті 10:48

Тиждень тому 94 вихованці п’яти закладів освіти інтернатного типу з Чернігівщини поїхали оздоровлюватися до Закарпаття.

АНОНСИ ПОДІЙ